Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Korsika

Více
7 roků 5 měsíců zpět - 7 roků 5 měsíců zpět #1 od Honza
Korsika vytvořil uživatel Honza
Zdar borci triumphácký. Nemám to správné spisovatelské střevo jako třeba Hloušík, tak jsem se snažil zachytit můj trip na Korsiku alespoň na celuloid - pardon na datovou kartu čínským aparátkem.
Kdo nebyl na Korsice - vřele doporučuju jí dát do hledáčku možných destinací, které je třeba vidět. Na film všechno hodit nejde.

Poslední změna: 7 roků 5 měsíců zpět uživatelem Honza.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #2 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Korsika
Honzo moc pekne video :woohoo: :woohoo: , rad bych se tam taky nekdy podival. Chtel bych se te zeptat na par otazek.
Docela by me zajimalo kolik to cele stalo ten vylet, kolik stal trajekt tam a zpet, kolik jste ujeli kilometru a jaka byla denni maximalni teplota na Korsice.Na kolik vas vyslo ubytovani a jestli to byli apartmany nebo ubytovani v kempu pod stanem. Jeli jste celou cestu z CR k trajektu po ose nebo jste jeli vlakem z Vidne a pokud ano kolik vlak stal? Dekuji predem za odpovedi. :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 5 měsíců zpět - 7 roků 5 měsíců zpět #3 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Korsika
Tak asi takhle:
Celé mě to stálo 34 tis. Kč. Docela dost, někdo by si za to užil luxus u moře a zbylo by mu i na děvky, ale my motorkáři víme své, že? Z toho jsem zaplatil 15 tis. organizátorovi + 2,5 tis. za oba trajekty. Tady máš odkaz na jeho stránky, kdyby se ti něco líbilo (tripy na příští sezonu tam bude dávat postupně příští rok) www.adventure-moto.cz/shop/ . Dozvíš se tam i co bylo v ceně - ubytování, pojištění, mapy, nějaké základní jídlo a DVD s filmem (ne ten můj, bude ještě jiný film poskládaný i od jiných kluků s kamerami). Ostatní jsem si hradil sám - jídlo a benzín (benzín mě stál cca 7 tis. Kč). Jelikož jsme tam byli mimo sezonu, byly všechny pláže prázdné a i moře už bylo chladnější, ale vzduch byl naprosto ideální - kolem 25 st. Akorát přejezd přes Alpy byl trošku studenější a deštivější (tam i zpátky). Trajektem tam jsme jeli z Genovy do Bastie (přes noc, trvalo to asi 11 h, ale v podstatě jsme to prospali) a zpátky z Bastie do Livorna (přes den, trvalo to jen 5 h). Spali jsme výhradně v kempech pod stany. Tam jsme jeli samozřejmě po vlastní ose z Prahy, ale já jsem se připojil v Plzni. Zpátky taky po vlastní ose. Celkem najeto cca 3 tis. km. Tu "cestovku" má jeden moc fajn kluk a já s ním jezdím každým rokem. Je to zvláštní, ale na každém tripu se sešla naprosto perfektní parta lidí, ještě jsem nezažil žádného prudiče. Je to podobné, jako naše parta, co dávala tripy s Petrexem - taky naprosto perfektní partička.

ok2stp - 100octan napsal: Honzo moc pekne video :woohoo: :woohoo: , rad bych se tam taky nekdy podival.

Poslední změna: 7 roků 5 měsíců zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #4 od krzi
Odpověděl krzi pro téma Korsika
My motorkari vime, ze kdyby sis usetril jeste petikilo tak sis mohl v Rozvadove uzit i tu devku :P :woohoo: :lol:

Honza napsal: Tak asi takhle:
Celé mě to stálo 34 tis. Kč. Docela dost, někdo by si za to užil luxus u moře a zbylo by mu i na děvky, ale my motorkáři víme své, že?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #5 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Korsika
Za pětikilo? Leda nějakou vyšeptanou stařenu u silnice. Ale to je jedno. Nezbylo mi ani to pětikilo!

krzi napsal: My motorkari vime, ze kdyby sis usetril jeste petikilo tak sis mohl v Rozvadove uzit i tu devku :P :woohoo: :lol:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 5 měsíců zpět - 7 roků 5 měsíců zpět #6 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Korsika
Možná by chtělo přehodnotit, jestli vyplacená částka cestovní agentuře, je adekvátní . Pak by Ti zbylo i na luxusnější ďévočky a ne ty ze škarpy od E55 . :cheer:
Párkrát už jsem ve světě byl . Vždycky se dohodlo pár známých a směle vpřed .
Podle mne je na motorkaření hezký právě to poznávání, svoboda atd. a ne, že mne bude někdo, tahat za sebou jako gumovýho kačera a hlavně, co to tam vidím za mopedy ? To by měli platit ještě Tobě, že jsi jim dělal doprovod s pořádnou motorkou . :woohoo:
Mimochodem , např 10 denní Alboška v roce 2014 vyšla na cca 20 papírů a byla to naprostá paráda .
Poslední změna: 7 roků 5 měsíců zpět uživatelem MEX.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky