Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Kam letos?????????????

Více
8 roků 3 měsíců zpět #49 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Kam letos?????????????
Taky by nemuselo bejt spatny se podivat do Nordkapp. :P :P

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 3 měsíců zpět - 8 roků 3 měsíců zpět #50 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Kam letos?????????????
Na Nordkappu jsem nebyl . Táhlo mě to tam cca 3 roky , než jsem zjistil od cestovatelů , co tam byli , že posledních 500 km k plechový kouli je absolutně o ničem . Je to jenom o tom , že se tam vyfotíš , pokud není mlha , a můžeš říct - byl jsem tam . Údajně je lepší ten čas strávit na hezčích místech v Norsku , když už dáš za takovou projížďku cca 50 litrů . Na druhou stranu , když už se doplácám do Norska , bylo by škoda ten kulatej nesmysl neokouknout, dokud ho nepřizpůsobiví občané nerozeberou do šrotu . :)
Poslední změna: 8 roků 3 měsíců zpět uživatelem MEX.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 3 měsíců zpět - 8 roků 2 měsíců zpět #51 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Kam letos?????????????
Jo ta cena za to je odstrasujici :woohoo: :woohoo: ale bylo by to super se tam kouknout. Jinak norsko je fakt nadherna zeme pokazdy kdyz tam jedu na ryby tak me dokaze prekvapit.Budu muset sehnat nejaky sponzory jako to udelali tyhle kluci se kteryma se brzo asi seznamim protoze bydli kousek odemne a pres myho kamarada se dame do kupy a dame rec. www.motorkari.cz/cestovani/cestopisy/nor...29861.html?kid=31446
Poslední změna: 8 roků 2 měsíců zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 měsíců zpět - 8 roků 2 měsíců zpět #52 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Kam letos?????????????
Tak ja uz jsem si vybral kam asi pojedu letos jako prvni cestu do zahranici,vybral jsem si Rakousko a hodlam projet Grossglockner :woohoo: a mozna i zavitam do Italie na Stelvio a Pordoi uvidime jeste jak se domluvim z kamosem.Kdyby se chtel nekdo pridat (MEX,hlousici,Petrex1,Zajda atd.) budu rad ale jeste nevim zatim datum kdy by se to mohlo uskutecnit. :(
Poslední změna: 8 roků 2 měsíců zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 měsíců zpět #53 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Kam letos?????????????
Počkej letos jedem na prvni přeci s Petrem Česko Slovensko polskými pomezím. Já se nemůžu dočkat toho slibovaneho překvapení. Jinak letos nemam vůbec představu kam a kdy vyrazím nemam. Jako zaměstnance mě omezuje počet dni dovolene.
Tvoje volba dobra ale těch lidiček to není na mě.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 měsíců zpět - 8 roků 2 měsíců zpět #54 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Kam letos?????????????
JJ tohle je az na leto, plan nekdy cervenec az srpen aby bylo teplo na horach.Jinak lidicek jsem pocital do tech 6-8 kousku aby to nebyl velkej zajezd. :woohoo: Samozrejme se podridim vasim moznostem dovolenych, protoze ja mam volno skoro porad. Spatne jsem se vyjadril jako druha cesta do zahranici.

hlousici napsal: Počkej letos jedem na prvni přeci s Petrem Česko Slovensko polskými pomezím. Já se nemůžu dočkat toho slibovaneho překvapení. Jinak letos nemam vůbec představu kam a kdy vyrazím nemam. Jako zaměstnance mě omezuje počet dni dovolene.
Tvoje volba dobra ale těch lidiček to není na mě.

Poslední změna: 8 roků 2 měsíců zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky