Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

7. Sraz Triumph clubu - Černý důl 8.-10.9.

Více
6 roků 10 měsíců zpět - 6 roků 6 měsíců zpět #1 od martin080
Nazdárek klucajdi. :cheer: Sraz jsem Petrovi pochválil asi 100x osobně, ale ještě jednou to udělám i tady. Opravdu super akce a i moje Janička byla moc spojená. ;) ;)
A teď z jiného soudku. B)
Ještě před dnešním odjezdem jsem se bavil s hrstkou co zůstali o další akci, a slíbil jsem, že se pokusím něco domluvit na podzim. :whistle:
Tak jestli s tím budete souhlasit, tak může být další sraz 8. až 10. září v Krkonoších, konkrétně v Černém dole. Je tam super penzion "NATTY", který nabízí docela slušné ubytování za super cenu (mrkněte na něj - www.penzion-natty.cz/ ). Teď jsem mluvil s majitelkou a má kapacitu max. 35 dospělých osob a co se týče ceny, tak by to bylo za jednu noc i se snídaní za 390,- Kč. Večeře by nám udělala po domluvě za cca 120,- Kč. Vlastní alkohol není vůbec žádný problém a na jejich výčepní zařízení si můžeme dokonce narazit pivo, co si dovezeme. :woohoo: :woohoo:
Jediný problém je, že potřebuji dát info do konce tohoto týdne. Je to dost vyhledávaný penzion a déle mě to rezervovat nemůže. Já si myslím, že lokalita a cena by se vám všem mohla zamlouvat. :) :)
Martin a Janička :cheer: :cheer:

Účastníci:

Martin080 + Janička
Cihelka + 1
Hrompac + Simona
Petrex1
Mex
Axik + Míša
Hammar
Honza
bow + 1
Miroslav44 + 1
Satelit
Miloš KTM + 1
Rosťa + Martina
Zelí
Poslední změna: 6 roků 6 měsíců zpět uživatelem martin080.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #2 od bow
Za mě určitě, ale mám menší problém, jelikož teď měním práci a tak nevím co a jak bude :( Ale když to budu vědět dopředu tak by to snad šlo nějak zařídit :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #3 od Bojan
Dátum zrazu myslím v pohode.Fotecky sem hodím zajtra z práce.Chcel by som poprosiť tých čo mali kamery,že by sem dali aj záznamy, nech sa môžem pochváliť,že na akých fajn motorkách sme boli.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #4 od bow
Zapomněl jsem poděkovat za pecka sraz na parádním místě. Krásné vyjížďky po okolí. Žrádlo naprosto boží! Jenom škoda té černé soboty a doufám, že sis to Péťo vybral na 1000 let dopředu :) s přítulkou jsme si to velmi užili :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #5 od 100octan
Dobrej napad Martine080 ale ten datum mi nesedi. Kdyby to bylo spis koncem 22-24.9 nebo 29-1.10 zari tak by to bylo super. :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #6 od boucek69
nápad super ale termin ne ale to se nic nedá dělat :( taky až ten 22.9

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky