Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Klub

Více
9 roků 6 měsíců zpět #19 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Klub
Já osobně nemám žádné zkušenosti z jiného fóra. Tak nemám představu jaké pravidla jsou na pořadu dne. Vedu ale malé hokejisty a jak psal MEX bez pravidel dohoda není možná. Platby jsou třeba, ty rozdělí lidi na ty co chtějí (byť se jenom povozit a nic nedělat) a na ty co budou jenom kafrat . Tak ať kafrají jinde. Navíc nic není zadara pokud bude potřeba nemám s platbou problém.
Kasu ale držet nechci. Mám nějakou profesní deformaci.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #20 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Klub
Já jsem už 12 let ve velení jednoho motoklubu (ne MC), takže nějaký stanovy jsme taky řešili.Jestli chceš tak Ti je pošlu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #21 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Klub
No paráda, to je slovo do pranice. Taky určitě můžeš poradit co a jak, co udělat tak a co jinak. Moc rád Tvoji pomoc ( rady ) ocením.

šemík napsal: Já jsem už 12 let ve velení jednoho motoklubu (ne MC), takže nějaký stanovy jsme taky řešili.Jestli chceš tak Ti je pošlu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #22 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Klub
A budeme mít i vlastní parlament ? Já bych vzal třeba dobrovolně nějakou funci europoslance . Tak cca za 2 kilíčka měsíčně . :lol: :lol: :lol:
Jinak plně souhlasím . Kázeň musi být . To je to hlavní .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #23 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Klub
Něco jako ....jezdi s náma, chlastej s náma.... ale hlavně plať.. :) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

šemík napsal: Já jsem už 12 let ve velení jednoho motoklubu (ne MC), takže nějaký stanovy jsme taky řešili.Jestli chceš tak Ti je pošlu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #24 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Klub
Rád poradím (to ně jde dobře) nejlíp někde v Brně u kafe. B) Jednu radu mám hned - jestli má nějakej klub (pro zábavu) fungovat- tak členové musí mít minimum povinností a všechno se dělá dobrovolně a bez sankcí. Tak to ale asi vidíte že? :whistle:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky