Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Triumph servis Brno

Více
9 roků 5 měsíců zpět #1 od Zajda
Triumph servis Brno vytvořil uživatel Zajda
Zde můžete psát zkušenosti s tímto servisem. Jak dobré tak i špatné. :whistle:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #2 od Tomas71
Odpověděl Tomas71 pro téma Triumph servis Brno
Tady mám velice dobré zkušenosti se servisem. Pan Sokol vždy vše opravil a udělal jak měl. Teď tam pojedu s hlučným kardanem tak se uvidí.
Prodej za mně špatný, nemají vůbec zájem na domluvě nebo doplňkách v rámci ceny. Předváděčky prodávají za cenu nových strojů a uvádí, že máme v podstatě zdarma ceně první garančku (to je přece sleva...) :lol: :lol: :lol:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #3 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Triumph servis Brno

Tomas71 napsal: Tady mám velice dobré zkušenosti se servisem. Pan Sokol vždy vše opravil a udělal jak měl. Teď tam pojedu s hlučným kardanem tak se uvidí.
Prodej za mně špatný, nemají vůbec zájem na domluvě nebo doplňkách v rámci ceny. Předváděčky prodávají za cenu nových strojů a uvádí, že máme v podstatě zdarma ceně první garančku (to je přece sleva...) :lol: :lol: :lol:


A proto jsem nakonec koupil motorku v Praze :dry: a to nemluvím o tom, že jsme Explorery kupovali dva a brněnský prodejce nebyl schopnej měsíc poslat žádnou nabídku-asi to pro něj není správnej kšeft :blink:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #4 od Tomas71
Odpověděl Tomas71 pro téma Triumph servis Brno
Já jsem taky v Brně s koupí taky nepochodil, neměli vůbec zájem něco prodat. Navíc jsem chtěl jen bílou barvu!
Měli jen KHAKI a cenu za ústupek barvy odmítali udělat. Chtěl jsem aspoň vyhřívaný rukojeti a vysmáli se mi. Předváděčku mi nabízeli za cenu nového stroje a nabízeli jen první servis "zadarmo" jako tu "slevu" . :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět - 9 roků 4 měsíců zpět #5 od Hatak
Odpověděl Hatak pro téma Triumph servis Brno
Chci si Explorera koupit v Brně, ale když to tady čtu tak si proněj pojedu asi do Olomouce. Přesně chci to samé bílou barvu a ty ručky.
Poslední změna: 9 roků 4 měsíců zpět uživatelem Hatak.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #6 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Triumph servis Brno
K barvě se vyjadřovat nebudu . Každýmu se líbí něco jinýho . Já mám černou a taky to jezdí :lol: .
Ale ty original ručky , za ty prachy , no nevím , docela zklamání . Má to jenom dvě polohy první pálí a druhá nic moc . Nejblbější Oxfordy za 18 stovek mají cca 8 stupňů a tam už si člověk vybere .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky