Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Pneumatiky....

Více
9 roků 6 měsíců zpět #1 od Petrex1.
Pneumatiky.... vytvořil uživatel Petrex1.
Originál obutí mi odešlo do " věčných lovišť " tak jsem si dnes objednal Metzeler Tourance Next. Jezdíte je někdo?
www.hamletovygumy.cz/metzeler-tourance-n...935/#parametersPanel

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #2 od MajklS
Odpověděl MajklS pro téma Pneumatiky....
Jo, už je mám sjeté. A dost jsem se těšil až je sundám. Jsou to výtězové testu, který byl v časopise Motocykl ( kdyby, mám to naskenované) ale asi i frantíci jsou úplatní. Měl jsem je též od "Hamleta". Dávají je na neu BMW GS, ale moc to nechápu. Třeba tam fungují díky širšímu ráfku jinak než na Tigrovi. První kilometry bylo jasné, že budou klouzat ... Jenže mokud jedeš hranu, varují moc brzy a dřívější ustřelování je nepříjemné. Jenže pak přišla zima a s pneu jsem byl fakt spokojen. Jezdil jsem je s pohodou. Pak se probudilo sluníčko, silnice se ohřály a opět v náklonech kdy přizvedáváš stupačky podkluzují dříve než origo. Já z nich šťastný nebyl. Zase na druhou stranu, 400km ve slejváku s ručičkou tachometru stále mezi 160-180 bez jediného zamávání. Ale byl jsem naložen ...

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #3 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Pneumatiky....
No tos mě nepotěšil.....jsem docela klopič.....tak uvidíme již jsou na cestě. Akorát..... že ty gumy vítězí snad ve všech testech co jsem četl. Dle toho také dopadl můj výběr. I když je jasné, že stejné gumy se chovají různě na různých motorkách a nastavení podvozku.( pružení ) Z R1 jezdím do Brna lítat na okruh....než jsem vychytal to správné nastavení byla to docela věda:::

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #4 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Pneumatiky....
Včera jsem potkal kamaráda, který si koupil před dvouma měsíci fungl novou Bramboru GS 1200 a od základu tam jsou Metzeler Tourance Next a ten s něma není moc spokojen, prej hodně ubejvaj když je mašina naložená na cesty.
No tak uvidíme co příjdou za další recenze. Myslím, že Martin je měl teď v Albánii. Jsem zvědav jek ten je ohodnotí.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #5 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Pneumatiky....
Kámoš , kterej sjel originální Metzelery, teď zkouší dvousměsový Continentálky Road Attack II. a je nadšenej ;) .Já jsem byl vždycky zastánce Michelinu, ale poslední Anakee 3 mně moc nesedly, tak asi taky vyzkoušim Conti.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #6 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Pneumatiky....
Tak dnes jsem obul Nextky.....zatím gumy nemám ojeté, tak žádné divočení na stupačku....motorka lépe zatáčí ( to ale pokaždé z novýma gumama ) . Uvidíme .....v pátek jedu do Jeseníků, uvidíme jak se ukážou....v plný zátěži na Červenohorském sedle....pokud počasí ovšem dovolí.......doufám že nedopadnu jak Zajda..... :woohoo: :woohoo: :sick:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky