Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Přední vidlice

Více
5 roků 10 měsíců zpět #1 od václav
Přední vidlice vytvořil uživatel václav
Vážení motorkáři, na jaře jsem se stal vlastníkem skvělého motocyklu Triumph Explorer 1200, r.v. 2014, koupeno od prvního majitele, servis Olomouc, najeto 39. tis. km.
Vše je Ok, ale po cca 500 km se mi ozývá praskání od přední vidlice při zhoupnutí na místě. Při jízdě to samozřejmě není slyšet a ani nepozoruji jiné jízdní vlastnosti, ale při intenzivním brzdění na nulu to zaznamenám. ABS to není. Je to normální, nebo mám vyhledat servis? Máte někdo podobné zkušenost? Nebo se jen plaším. V červenci jedu do Itálie, tak bych nerad problémy. Děkuji za rady.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 10 měsíců zpět #2 od Migr
Odpověděl Migr pro téma Přední vidlice
Zdravím. Je třeba pouze utáhnout uložení ložiska krku. U Triumphu jsem to řešil hned jak byl nový. Neměl by to být žádný problém. To tvrdí i v servisu. Pouze shodit řídítka a brýle a potom přitáhnout jistící matku.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 10 měsíců zpět #3 od václav
Odpověděl václav pro téma Přední vidlice
Díky za radu, zkusím to a dám vědět, jestli to bylo ono. Díky

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 8 měsíců zpět #4 od Komár
Odpověděl Komár pro téma Přední vidlice
ahoj už jste někdo měnil gufera v přednich vidlich. potřebuji na to nějaky připravek a kolik oleje tam potom patří? jestli někdo poradí díky

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #5 od poool
Odpověděl poool pro téma Přední vidlice
ahoj, měnil tento týden u procházky z čerčan. levý tlumič mi začal téct (moto má jen 7500km, asi nějaký bordel poškodil těsnění). takže výměna gufer v obou tlumičích, olej, práce - celkem 2700Kč. měl jsem obavu, že levý tlumič netlumí odskok (po kompresi hned odskočí zpátky) ale bylo mi vysvětleno že jeden dělá útlum (vlevo) a druhý odskok (vpravo). měli tam na výměnu nějaký jiný pár WP z Tiger (někdo zde?) a tam to dělalo taky.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #6 od václav
Odpověděl václav pro téma Přední vidlice
Ahoj, mám také Explorera a měl jsem stejné problémy. začalo to také v 39 tis. km.
Není to volná vidlice, ale olej ve vidlici je po smrti. Zkoušel jsem dotahovat řízení, ale to bylo OK. V 45 tis to začalo poskakovat.
V Olomouci servis s výměnou oleje a je vše OK. Prostě z kraje se to jeví, jako nějaká
vůle v řízení, ale je to fakt olej, pokud ho nemáš zaručeně vyměněný.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky