Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Zapojení napájení Garmin Zumo 395 (390)

Více
7 roků 2 měsíců zpět #1 od vysla
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda a případně jak jste řešili zapojení napájení Garmin ZUMO 39x na TT 800, kde je ten externí regulátor napětí, který by měl při zapojení na baterii odebírat napětí a tím tedy po nějaké době by mohlo dojít k vybití baretie.
Rady, že jsem měl koupit 59x nepotřebuji :) .

Děkuji.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 2 měsíců zpět #2 od prokyno
Je asi jedno zda 390 nebo 590, zapojení je stejný pokud použiješ tu kolíbku na moto tak zapojuiješ jen dva dráty :-)
Jinak Tex a i třeba speedi mají pod sedlem vzadu v kostce volný piny napájení který je spínaný pouze s motorem.
Mám to taky tak zapojený a když nastartuju zapne se navi, když vypnu motor vypne se navi a nic nikde nic nežere.
Záleží jestlivá tam máš taky volný piny, ale myslím že jo. Chce to zkouknout a uvidí se.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 2 měsíců zpět #3 od vysla
Díky, prověřím to.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 2 měsíců zpět #4 od hlousici
Nemohl bys to nám ouředníčkům co nemají žádné technické mínění vyfotit jak to máš pod sedlem připojené?

prokyno napsal: Je asi jedno zda 390 nebo 590, zapojení je stejný pokud použiješ tu kolíbku na moto tak zapojuiješ jen dva dráty :-)
Jinak Tex a i třeba speedi mají pod sedlem vzadu v kostce volný piny napájení který je spínaný pouze s motorem.
Mám to taky tak zapojený a když nastartuju zapne se navi, když vypnu motor vypne se navi a nic nikde nic nežere.
Záleží jestlivá tam máš taky volný piny, ale myslím že jo. Chce to zkouknout a uvidí se.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 2 měsíců zpět #5 od Tomas71
Honzo, pokud to zapojíš na spínané napájení, tak ti navigace při vypnutí zapalování vypne. (musel bys to hlídat na LCD a nechat ji pracovat dál).
Já má udělaný vypínač na řidítkách a vypínám ji sám při odstavení motky.
Používám ji jako přehrávač hudby a vadilo mi, že by se vždy vypla při vypnutí klíčku. T.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 2 měsíců zpět #6 od prokyno
Čus,
Já to dělal podle tohot videa

jen s tím, že tam mám zapojeno jak zásuvku tak i napájení navi, zásuvku mám vyvedenou pod sedlem, protože je to v plastech nachystáno pro malou Dinku a to já nechci a vrtat větší díru do bobku se mě taky nechtělo.
Ano Tomas71 má pravdu, je to spínanej okruh s motorem, to jest naskočí motor jede štáva, vypne se motor konec štávy, mě ososbně to tak vyhovuje a su na to zvyklej. Komu nevyhovuje tak buď natáhnout z přední zásuvky ta je pod proudem nonstop a na kabel vypínač jak píše kolega, nebo si ohlídat po vypnutí motoru navi a kliknout na nevipínat, popčípadě nastavit volbu v menu navi nevipínat po odpojení, nebo jak to tam je.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky