Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Ochrana reflektoru

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #1 od ZdendaZB
Ochrana reflektoru vytvořil uživatel ZdendaZB
Kovová mřížka se mi nelíbí, chtěl bych použít "plexisklo".
Co dporučíte ? Výrobek bez různých nápisů "pouze pro provoz mimo veřejné komunikace" za rozumné peníze. Nebo to vyříznout z něčeho a přišroubovat. Také jsem to tak viděl, ale zpětně to nemohu najít. Docela to chválili a stálo to pár korun a hotovo bylo za dvě hodiny i se zabroušením hran.
Poslední změna: 6 roků 11 měsíců zpět uživatelem ZdendaZB.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Ochrana reflektoru
Já mám original od Triumphu, ale to není za pár korun .
Pokud si chceš ,,něco,, vyřezat a přišroubovat před světlo, tak nedoporučuji plexisklo, ale čirý polykarbonat . Poškrábou se oba stejně, ale polykarboš není tříštivý a je houževnatější . Na takovýhle aplikace se používá specialní materiál s vrchní nepoškrábatelnou vrstvou, který se v této banánové republice moc neprodává, a pokud ano, je nekřesťansky drahá.
Jestli Ti stačí normální polykarbonat, určitě tady najdu spoustu nepotřebných zbytků .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #3 od ZdendaZB
Odpověděl ZdendaZB pro téma Ochrana reflektoru
Díky za zbytky :-)
Vyříznu to, zabrousím a uvidíme jestli to byl dobrý nápad nebo ne. Nožná by na to šla opět folie, ale netuším jakým způsobem pohlcuje světlo.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #4 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Ochrana reflektoru
Tak jak se píše správně, ochrana světla (mřížka, plexi) není schválená a nelze ji provozovat na komunikaci, pouze mimo ni a po vjezdu na komunikaci musí být demontováno. Mezi nama to máme všici, někdo jen prot, že to vypadá dobře, jinej proto že po toulkách přírodou odlítavaj šutry a ta lampa stojí 12K bez daně.
V každým případě plexi není plexi to by na té lampě do roka změnilo barvu a prpustnost světla jinde. Fólie sice jsou na světla, ale nestojí jak samolepka. Proto se používá materiál co píše Mex. A bohužel cokoli co má propouštět světlo bez změny (pokud možno) je většinou vyleštěno a tento povrch se prostě škrábe. Mám to na plexi, mám to na světle.
Ale co mě zaráží je jedna věc. Koupím si motorku za těžkej peníz, a budu si bastlit na tom věco podomácku ze zbytků???????? Kurva to ti lidi když vyplácnou 300K za motorku tak už jim je problém dát 2000.- za ochranu?
To facht nechápu totok.
A zase Banány a opice :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #5 od krzi
Odpověděl krzi pro téma Ochrana reflektoru
Koupil sem moto s plexi od Touratechu a musel sem ho sundat a dat mrizku. Po setmeni se mi od plexi neprijemne odrazelo svetlo primo do oci. Nevim jak ostatnim ale mne to vadilo.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #6 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Ochrana reflektoru
Jo to je pravda :D Mám od SWmotech a taky to hází prasátka, ale naštěstí ne do ksichtu ale bokem takže se to dá :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky