Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

PokecGalerie naše stroje.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #1 od lubin
Galerie- Naše stroje vytvořil uživatel lubin
Sice to nepatří tak úplně do "naše stroje", ale fotky mazla udělám až na jaře...:)
Dneska jsem si ale taky pohrál... :lol:





Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #2 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Galerie- Naše stroje
Koukám, že sis tu nálepku zřejmě vyráběl sám. Moc nálepek s logem Triumph není....vypadá to velmi pěkně :) :) :)
Loni jsem si koupil celý arch origo. nálepek přímo u Triumphu za nekřesťanské peníze. ( takové ty laminované ) bohužel moc nelepily a všechny odpadly...zklamání. :( :(

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #3 od lubin
Odpověděl lubin pro téma Galerie- Naše stroje
Sehnal jsem je na autosamolepky.cz , vybral tm. zelenou barvu (mám khaki green), stojí to pár peněz cca.40 Kč, borec to má hned udělaný a došlo to za tři dny. Drží to dobře, jen je potřeba se nelekat, na písmenech je ještě taková lepící nosná folie těch písmenek, celý se to nalepí na správné místo a potom ještě strhne ta nosná folie. Mělo by se to ještě zalakovat, ale já na to kašlu, protože to stojí pár peněz. Kdyžtak to vyměním. Někde na netu jsem viděl i znak Triumph jako samolepku, na trhu právě už něco sem tam je....

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #4 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Galerie- Naše stroje
Tak jsem přes zimu doladil přídavná LED světla a kryty motoru a svodů od SW Motech....příští rok nechám přešít sedlo.


Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět - 9 roků 1 měsíc zpět #5 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Galerie- Naše stroje
Petrex1 napsal : Tak jsem přes zimu doladil přídavná LED světla a kryty motoru a svodů od SW Motech....příští rok nechám přešít sedlo.


No , vidíš , jak to jde . Už máš mopeda , skoro stejně hezkýho , jako já . :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Říkal jsi , že pošleš fotku v tričku . :)
Poslední změna: 9 roků 1 měsíc zpět uživatelem MEX.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #6 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Galerie- Naše stroje
JOOOO...tady je. :woohoo: :woohoo:









U Moto Travel ( na doporučení Mexe ) ve Frýdlantě nad Ostravicí jsem dobře nakoupil....boty i helmu na krosku....

Příjemní pánové na obchodě mi poskytli slevičku a ještě brýle zdarma. Super.. :) :) :)

Jo ..... jinak říkali, že všem Triumphákům registrovaným na fóru www.triumph- explorer.cz. udělají v případě nákupu spešl cenu.
Tak mrkněte k ním do obchodu.
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky