Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Jake pouzivate Interkomy?

Více
8 roků 2 týdnů zpět - 8 roků 2 týdnů zpět #1 od 100octan
Jake pouzivate Interkomy? vytvořil uživatel 100octan
Chlapy muzete mi napsat co pouzivate nebo co se Vam osvedcilo a pripadne co je dobre pouzit za interkom? Ja samozrejme uvazu o Sharktooth - interkom pro helmy Shark , protoze budu kupovat helmu Shark Evo-One ale treba mi poradite neco lepsiho a presvetsite me abych sel do neceho jineho. :)
Poslední změna: 8 roků 2 týdnů zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 týdnů zpět #2 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Jake pouzivate Interkomy?
No záleží co od toho očekáváš?
Si myslím, že pokud někdo má intercom tak má asi jeden a při cenách těchto mluvítek málokdo vyzkouší více značek, ale uvidíš, třeba jo :D
Já mám Interpfone F5S, nevím co je to za verzi ale sehnal sem ji za slušnej peníz, hovory jsou OK, je to v CZ, spárování s mobilem a navi taky OK, možnost spárování ze 4 ma lidima, prej dosah až 1,5km (nemám ozkušeno), rádio a mp3 s A2DP.
Baterka vydrží dost dlouho, a to poslouchám po cestě rádio (to je trochu slabší dle místa a signálu) + napojenej mobil.
Pokud nepotřebuješ komunikaci po cestách s jiným člověkem, nebo více (vězšinou mají ti druzí jinej kom) a rádio tak je jednodušší na montáž ten Shark, když budeš kupovat helmu od nich.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 týdnů zpět #3 od ivulino
Odpověděl ivulino pro téma Jake pouzivate Interkomy?
Čest, k té Sharce Evo One , dej si bacha na poslední verzi přily Evo One 4 - Před týdnem jsem si koupil raději Evo One 3 , přestože jsem zkoušel také 4ku. Problémem prvních kusů 4ky je překlopný mechanismus , který jde ztuha a "náhubek" se docela příčí a kroutí , musíš docela zarvat silou , abys jej ze zadní části uvolnil. U prodejce jsem zkoušel 2.ks 4ky a oba měly problém. Tak jsem zvolil starší a levnější typ "3" u kterého si sice musíš pohlídat zvedlé plexi, ale mechanismus funguje bez problémů.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 týdnů zpět #4 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Jake pouzivate Interkomy?
Odpoved jsem napsal do zpravneho tematu aby v tom nebyl takovej bordel :P : Nova verze vyklopne prilby Shark Evo-One.

ivulino napsal: Čest, k té Sharce Evo One , dej si bacha na poslední verzi přily Evo One 4 - Před týdnem jsem si koupil raději Evo One 3 , přestože jsem zkoušel také 4ku. Problémem prvních kusů 4ky je překlopný mechanismus , který jde ztuha a "náhubek" se docela příčí a kroutí , musíš docela zarvat silou , abys jej ze zadní části uvolnil. U prodejce jsem zkoušel 2.ks 4ky a oba měly problém. Tak jsem zvolil starší a levnější typ "3" u kterého si sice musíš pohlídat zvedlé plexi, ale mechanismus funguje bez problémů.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 týdnů zpět #5 od krzi
Odpověděl krzi pro téma Jake pouzivate Interkomy?
mám helmu nolan a interkom nolan ;) .byl v akci -50% tak sem ho vzal a sem spokojen. Výhoda originálu vše pasuje. Rádio moc neposlouchám, muziku ano navigace i telefon se dá propjit najednou. V Itálii sem byl propojen s kolegou bylo to fajn akorát sem si musel dávat pozor, když sem si pod fousy brumlal proč se zase tak vleče....... tak vše slyší :woohoo: a patřičně odpovídá :lol:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 2 týdnů zpět #6 od gappa25
Odpověděl gappa25 pro téma Jake pouzivate Interkomy?
Já mám F4 a jsem moc spokojený, kamoši mají F5 a býváme propojení F5+F5+moje F4.
Stěžují si na sníženou hlasitost, takže ve vyšších rychlostech mně hůř slyší, přitom já je dobře, a to mají Shoei Neotec a Schubert C3 a já jen Shark 900 :)

Nicméně budu pořizovat ten nový Interphone Tour, který má přijít dle zastoupení RECALL v červnu. Manželka zdědí F4 a budeme si vrkat konečně i spolu :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky