Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Kapsy do padacích rámů SW Motech

Více
7 roků 11 měsíců zpět #1 od prokyno
Link na brašničky do padáků, měl sem je na V. Roth
marselus.com/d/kapsy-do-padacich-ramu-sw...00-explorer-1000166/

Má psáno že na dotaz, ale stačí kontaktovat a měl by je mít.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #2 od cvrkcvrk
mám je tam a docela fajn odkládací prostor na drobnosti o které se člověk nebojí

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #3 od MEX
Kdysi jsem o nich taky přemýšlel, ale pak mne odradila právě ta skutečnost, že Ti to vybere kdejaká zlodějská ku..a .
Já osobně jsem na delších cestách postrádal držáky na Pet flašky s vodou a ty bych na rámech asi ocenil víc a ještě by při položení fungovaly , jako nárazníky :lol: .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět - 7 roků 11 měsíců zpět #4 od 100octan
Jo taky by se mi libily ale jak pise Mex, byl bych nerad kdyby mi je nekdo vybral, kdyz si budu davat v hospode dobrej obed. :) Jinak Mexi tady mas odkaz na jednoho pana v tve blizkosti od ktereho mam ja drzaky flasek na kufry. A myslim si ze by se dali pridelat i na ramy. :P
Poslední změna: 7 roků 11 měsíců zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #5 od prokyno
Jo to je bohužel riziko, ale to máš se vším a všade, lidi sou k---y a jsou schopni ti odervat z moto cokoli, před takovýma je už jedno co tam máš nebo nemáš.
Já do nich dávám to co potřebuju sebou nutně a se jinam nevejde páč s kuframa pokud to jde nejezdím. A uložnýho prostoru na našich kobylách zrovna moc néní :D.
Ty držáky na PET a i na kanystr2L mám taky, jen je zatím nevozím sebou, to dám až na nějakej echt trip :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #6 od MEX

ok2stp napsal: Jo taky by se mi libily ale jak pise Mex, byl bych nerad kdyby mi je nekdo vybral, kdyz si budu davat v hospode dobrej obed. :) Jinak Mexi tady mas odkaz na jednoho pana v tve blizkosti od ktereho mam ja drzaky flasek na kufry. A myslim si ze by se dali pridelat i na ramy. :P


Tohle znám ale nechci šroubovat nějaký hébla na rámy, nebo kufry . Myslel jsem šitou kapsu na sucháče, do který vrazím, v případě potřeby,flašku s vodou . Jinak to vozit nechci .
Nehledě na to , že věc, která nemá homologaci, nemá na mopedu, co dělat . Od letošního roku Tě může vykostit každej pomáhač a chránič . A já pak budu nesmyslně jezdit na Stk a potom běhat po úřadech ?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky