Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

GPS navigace

Více
8 roků 1 měsíc zpět #1 od 100octan
GPS navigace vytvořil uživatel 100octan
Nemate nahodou nekdo zkusenosti z touhle navigaci?
Navigace

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět - 8 roků 1 měsíc zpět #2 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma GPS navigace
Těžko radit....v CZ se nenabízí, vyrobeno v Čině ( jako vše ostatní )...tady maj lepší fotky:
www.aliexpress.com/item/4-3-TFT-Touch-Sc...Hot/32356287144.html

Vypadá bytelně a odolně. Asi bude chybět české menu.
Poslední změna: 8 roků 1 měsíc zpět uživatelem Petrex1..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět - 8 roků 1 měsíc zpět #3 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma GPS navigace
Já používám tuhle ....( dražší ale dobrá ) www.garmin.cz/produkty/auto-moto/motocyk...fetime-europe45.html

A tenhle držák: www.dkracing.cz/obchod/index.php?module=...938&order=&stranka=1

Vše krásně funguje, perfektní umístění i nastavení lépe se to ani nedá vymyslet, propojeno do helmy a s telefonem přes Bluetooth....takže na navigaci ovládáš vše potřebné, vidíš kdo ti volá, ovládáš telefon atd.... cena by mohla být nižší a taky grafika o malinko lepší.

Celkově spokojenost. ..Hlavně navigace ukazuje nadmořskou výšku a další kraviny , kompas, pokud se motáš v cizím městě nebo prostředí tak se hodí zpětná navigace.
Poslední změna: 8 roků 1 měsíc zpět uživatelem Petrex1..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #4 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma GPS navigace
Az na tu cenu to musi bejt dobra navigace co mas. Ja ale nemuzu tolik investovat do toho a tak jsem hledal neco levnejsiho.Tady jsem ji nasel i u nas ale ta cena :woohoo: :woohoo:
www.wayteqshop.cz/WayteQ-xRIDER-Navitel-...R-Slovensko-d129.htm

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět - 8 roků 1 měsíc zpět #5 od bakous
Odpověděl bakous pro téma GPS navigace
Zdar chlapi,
tak se taky přidám se svým názorem. Nedoporučím vám žádnou konkrétní navigaci, ale osobně si myslím, že problém těchto navigací je obecně v aktualizaci mapových podkladů. Každý výrobce tak nějak říká magické sousloví "doživotní mapy" a podobné řeči. Ale co je mi platné, že mám nárok doživotně (brána obvyklá životnost zařízení, nikoliv vlastníka) na mapové podklady, když je nikdo moc nevydává.
Můj názor je takový, že bych si koupil nějaký držák na telefon, nějaký levný druhý telefon s androidem, kde trošku vydrží baterka a používal to jen jako navigaci, kde google jako jediný má opravdu v porovnání s ostatními mapovými podklady mapy aktuální. Navíc do toho pak můžete nahrát navigačních programů více a být připraveni na různé situace a to jak v terénu, tak na silnici.
Klidně bych šel do nějakýho outdoorovýho číňana například www.aliexpress.com/item/Original-Discove...DMA/32287415184.html
Minimálně to stojí z úvahu.
Poslední změna: 8 roků 1 měsíc zpět uživatelem bakous. Důvod: Chyby

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #6 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma GPS navigace
Já taktéž po dlouhým přemýšlení a vybírání vhodné navi na Moto došel k závěru, že mobil mám furt u sebe, tam mám 2 navi (sigic a Aponia), osadím ho do voděodolnýho držáku plus kabel na nabíjení ze zásuvky a je vyřešeno.
Ano je pravda, že viditelnost a čitelnost je určitě lepší na Navi, možnost ovládání v rukavicích Navi (ale jen u těch co stojí 10K a více) je taky dobrá věc, ale buďmě realisti. Ty prachy dám radši do něčeho jinýho než vypláznout za Navi na moto s držákem 20K.
PS: jen můj názor a postřeh s budoucím řešením.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky