Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Nova verze vyklopne prilby Shark Evo-One.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #1 od 100octan
Jak se Vam libi nova verze Shark Evo-One mate ji uz nekdo a nebo mate starsi typ a Shark EvoLine3. Pripadne jak jste snima spokojeni. Shark Evo-One

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 týdnů zpět #2 od 100octan
Jelikoz jezdim v integralni helme z lidlu, :( ktera mi sice sedi ale chybi mi tam vnitrni vysouvaci slunecni clona, tak bych chtel neco co muzu pouzit jako integralni a skutrovou verzi. Pokud by nekdo vedel o jinem typu nez je Shark Evo-One a nebo od firmy LS2.cz budu rad kdyz mi to napise. Sice mi byla doporucena verze Schuberth E1 od Mexe ale ta se nada sklopit dozadu cela a hlavne ta cena 19 500,- je mazec a ja hledam neco jinyho nez na pul vyklopenou bradou. :) :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 týdnů zpět #3 od prokyno
Mám Nolan N104 evo, odklápěčku a zatím dobrý. Na ty Sharky Evo sem se dřív díval, ale dle mě je to řešení spíš na skůtra nebo čopra, než na velkou moto :D, když sem ji měl v ruce (starší model) tak mě připadala taková vachrlatá a že v ní bude ještě větší rachot než v jiných odklápěčkách. Třeba u šubrtu je to komfort, ale zase stojí majlant, a naštěstí mě neseděli na mé škebli :D tak sem trochu ušetřil :D. Tak sem se díval pak radši po jiných.
Třeba se teď posunuli dál :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 týdnů zpět #4 od 100octan
Jo jo jak rikas ta prvni verze vypadala vachrlate ale snad uz ta nova verze bude daleko lepsi. Uz se tesim na motosalon 2016, tam ji snad budou mit a snad si ji poradne vyzkousim a uvidim jestli do toho pujdu. :) Ale rozhodne chci aby helma byla vybavena slunecni clonou. Protoze uz se mi stalo ze jsem jel a zasvitilo mi slunce primo na stit a nic jsem v tu chvili nevidel a muzu ric ze rychle letel stit nahoru, abych aspon neco videl. A hlevne uz bych to nerad zazil nekdy znovu. :(

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 týdnů zpět #5 od gappa25
Já ji zkoušel teďka v pátek a působí naopak velice pevným dojmem. Mám S900, ale EVO ONE je minimálně o level výš. Velice příjemná na hlavě, je z ní dobře vidět, sluneční clona přes celej průzor. Ten systém vyklápění nevím, jestli budu takhle využívat, ale to ukáže praxe. Myslím, že do ní půjdu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 týdnů zpět #6 od MEX
clanky.katalog-motocyklu.cz/2213-schuberth-e1/
Asi není potřeba, cokoli komentovat . Možná snad ta cena ....... Ale je to pořád dokola o opicích, banánech, prioritách a bankovkách. A hlavně, tahle věc Vám chrání makovici při kdejakým průseru . Sorry, ale přilbu z Lidlu, tak maximálně do hospody, kdybych čistě náhodou, upadl ze židle naznak po 20 pivech .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky