Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Termostat

Více
1 rok 1 týden zpět #1 od ren.e
ren.e vytvořil/a téma: Termostat
Kluci jak se vám hýbe teplota na teploměru? Za jízdy teď , kdy je už chladno, mi rafika na budíku téměř nepřesáhne tu čárku mezi C a začátkem červeného pole. V dlouhých klesáních jde i pod ní. Po nastartování studeného motoru se chladič zahřívá stejně rychle jako ta odbočka před termostatem . Z toho soutím, že je seklý termostat.( zatím se dá ještě jezdit, proto to nerozebírám) Akorát mám podezření i na čidlo teploty vody. Ventilátor mi spíná v půlce mezi tou první ryskou a začátkem červeného pole na budíku. Jak to chodí vám ?

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
1 rok 3 hodin zpět #2 od Mechy
Mechy odpověděl na téma: Termostat
Zdar, zatím jsem moc nenajezdil, pač nemám moc prostoru, ale včera když jsem dal projížďku kolem komína, tak se mi ručička pohybuje mezi začátkem a C.

Více
5 měsíců 1 týden zpět #3 od Mechy
Zdar, jak jsi nakonec tu teplotu vyřešil? Zlobí mi zřejmě termostat, možná i čidlo teploty. Když popojíždím v kolonách, tak mi ručička vylítne do poloviny a lítá mi pak chladicí kapalina přepadem. Ventilátor se ani nehne. Jízdou se mi to pak zase dochladí.

Více
5 měsíců 1 týden zpět #4 od ren.e
ren.e odpověděl na téma: Termostat
Já koupil nový. I když jsem ten starý vařil v hrnci s vodou a on otvíral při 80 stupních, ten nový drží teplotu i v chladnu nad tou ryskou nad "C" , i když sjíždím dlouhý kopec a brzdím motorem.

Na té poslední fotce mi spíná ventilátor
Přílohy:

Více
5 měsíců 1 týden zpět #5 od Mechy
Oki, začnu s ním a uvidím.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky