Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Tiger 800 závady

Více
9 roků 5 měsíců zpět #1 od hlousici
Tiger 800 závady vytvořil uživatel hlousici
Když tak čtu jaké patálie mají kolegové na 1200 tak by mě zajímalo jak jsou na tom menší bratři.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #2 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Tiger 800 závady
Za mých 15tis km (celkově moto má 24tis) jsem měl zatím jediný problém a to s přetrženým plynovým lankem. (zřejmě bylo skřípnuté).Pak jen uživatelské neduhy-po mytí hadicí je potřeba motor nahodit a nechat vyschnout vodu. Jinak to nastartuju jen s obtíží ale v dešti se tento problém neobjevuje. - krytka na zásuvku vedle zapalování mi při jízdě tím jak tlačí na koncovku pozvolna vysouvá připojenou navigaci. V určitém okamžiku to pak problikává a to většinou spálí pojistku. V zimě to nechám předělat.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 10 měsíců zpět #3 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Tiger 800 závady
čest borci
Tak musím bohužel konstatovat další závadičku. Při cestě do Chorvatska mi praskla pružina která vrací řadičku do střední polohy. Zkusil jsem s tím kousek jet ale při každém podřazení vracet nohou páku nahoru fakt opruz. Takže otočka a od Vídně místo cesty přes alpy úprk domů.
blbost za 4eura ale již kvůli tomu týden stojím a čekám. Snad dorazí v příštím týdnu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 10 měsíců zpět #4 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Tiger 800 závady
To tak bývá že pič...na za babku dokáže zkazit vše. Tak hlavně ať ti to dají do hromady co nejdříve.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 10 měsíců zpět #5 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Tiger 800 závady
Pružinka vyměněná (600kč + 4eura + poštovné) jen to počasí zase stojí za houby.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #6 od Michal86_cz
Odpověděl Michal86_cz pro téma Tiger 800 závady
Mám celkem 27tis. km na 800 XC a zatím "ťuk,ťuk" bez závady. Měním náplně a jezdím. Jediná patálie byla cca při 15tis,, kdy jsem byl na svolávačce kvůli spoji blinkrů. Původní plastový spoj se lámal a byl vyměněn za pevnější. Doufám, že motka bude v poho dalších dvacet tisíc km. ;)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky