Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Nejúčinnější padací rámy a ochrana zadních stupač

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #1 od ZdendaZB
Koukám, že zde není ani téma týkající se padacích rámů.
Poněvadž nemám s padáky žádné zkušenosti, dříve jsem je vůbec nepoužíval, tak musím opět položit dotaz.
Jaký padací rám je nejpropracovanější a nejlépe chrání stroj ? Vyložte foto, anebo odkaz, aby se dal prohlédnout.

Napadá vás, jak nejlépe ochránit zadní stupačky. Na cizích fórech také naříkají nad zohýbanými a nalomenými držáky stupaček. Nikde jsem ale neviděl nějaké konečně řešení této otázky. Většinou se na stupačku připevní držák nosičů a tím to končí.
Poslední změna: 6 roků 11 měsíců zpět uživatelem ZdendaZB.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #2 od Petrex1.
Nové držáky od Givi....TEX 1200 již nejsou chycené na zadní stupačky. viz. foto: Všechno uchyceno v rámu. :) :)
Přílohy:
Poslední změna: 6 roků 11 měsíců zpět uživatelem Petrex1..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #3 od prokyno
Padací rámy jsou indivindy věc a každej na to má svůj názor, a hlavně dle svojí kešeně.
U nás co máme velký těžký stroj který není určen do terénu, ale i přesto se s ním vydáváme mimo afalt :D tak je toto nutnost.
Za mě jednoznačne dolní na ochranu motoru orig Triumph, horní na ohranu plastů a nádrže a trochu i ostatního co čouhá jednoznačně SW motech (od givi mě nenadchli).
Plato pod motor mám orig od Triumphu a je to funkční, ale kdych neměl tak zase SW motech už jen proto že nabízí i nastavbu na svody laufu. Ochrana zadní části to je daný :D prostě tam musí přijít držáky na kufry, ty plní stejnou funkci jako padáky. Popřípadě nasazený kufry. Ty mám od Givi v hlíně (ostatně jako většina zděs)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #4 od prokyno
Jen pro info :D
K čemu je dobré mjet ochranu a jak funguje :D Nebyla to první aférka a asi ani nebude poslední. Prozatím díky tomuto co tam mám to funguje dobře a zatím bez poškození stroje.

Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #5 od MEX
To mi teda řekni, kterej trouba to zahodil na takový krásný, přehledný, lesní pěšince ? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

prokyno napsal: Jen pro info :D
K čemu je dobré mjet ochranu a jak funguje :D Nebyla to první aférka a asi ani nebude poslední. Prozatím díky tomuto co tam mám to funguje dobře a zatím bez poškození stroje.

Poslední změna: 6 roků 11 měsíců zpět uživatelem MEX.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #6 od prokyno
Tak na tuto otázku neznám odpověď :D :D :D
To je určitě z gůůgla ta fotka :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky