Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Vyhřívané rukojeti

Více
6 roků 3 týdnů zpět #1 od ZanValzan
Vyhřívané rukojeti vytvořil uživatel ZanValzan
Ahoj všem, chci si na 800 xcx pořídit vyhřívané hefty.
Jako nejhezčí varianta se mi líbí originál, ale občas čtu o tom, že málo hřejí a varianta od Oxfordu je účinnější.
Máte s těmito hefty nějaké zkušenosti?
Díky za odpovědi.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 3 týdnů zpět #2 od jendahruska
Odpověděl jendahruska pro téma Vyhřívané rukojeti
Dneska jsem byl projet meho Tigra 800 2013 a mam tam origo vyhrivane hefty a musim teda rict ze hrejou docela dost az jsem si musel snizit vyhrivani na nizsi stupen. S Oxfordama nemam zadnou zkusenost.
Honza

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 3 týdnů zpět #3 od Sneed
Odpověděl Sneed pro téma Vyhřívané rukojeti
Já letos kupoval loňský (2017) model 800 XCX. A zjistili jsme s prodejcem, že Oxfordy tam rozměrově nejdou. Problém byl na heftu u plynu, ale už nevím zda průměr nebo délka. Museli tam dát originály a ty nové.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 3 týdnů zpět #4 od ZanValzan
Odpověděl ZanValzan pro téma Vyhřívané rukojeti
A hrějí dostatečně? Taky asi půjdu do origo.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 3 týdnů zpět #5 od Sneed
Odpověděl Sneed pro téma Vyhřívané rukojeti
Nevím ještě je nemám na motorce. Když jsem jí byl přebírat, tak mi řekly tuhle informaci a objednaly originály. Až bude tepleji, musim si pro ně dojet. Jen jsem tě chtěl upozornit na tohle riziko.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 3 týdnů zpět #6 od dushanbe
Odpověděl dushanbe pro téma Vyhřívané rukojeti
Ahoj Sneed, takže si kúpil nový model 800 XCX 2018? Čo zmenili okrem dizajnu plastov a toho, že Oxford vyrievané rukojeti nepasujú. Zasiahli aj do konštrukcie?

Aby bola 800XCX dokonalá motorka by bolo treba znížiť ťažisko aspoň o 10 centi tak ako to má Afrika. Inak zrýchlenie 800ky na 100km/h za 3,72 sekundy je neprekonateľná hodnota pre cesťák. Už sa neviem dočkať na sezónu.

Nevieš, či konečne zmenili umiestnenie IAT senzora? Pretože tento angličan má výkon len dovtedy, kým je vonku do 15°C. Ak je teplejšie, fúka teplo z motora na IAT a ten škrtí hustotu paliva no a v teple už nedáš 100ku pod 4 sekundy. Myslíš, že to fixli alebo proste Angličan musí jazdiť len v studenom Anglicku?

Inak chcelo by to nové vlákno, vylepšenia 800 XCX 2018 vs XCX 2015

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky