Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Koupit 800 XC nebo XR ?

Více
5 roků 4 měsíců zpět #1 od Tomkic
Koupit 800 XC nebo XR ? vytvořil uživatel Tomkic
Ahoj, chtěl bych se stát majitelem Tigera 800. Řeším jestli jít do XR nebo XC ? XC se mi líbí víc, ale nemám terénní ambice. 98% jezdím po silnici. Dále mé myšlenkové pochody jsou zatím nastavené tak , teď jít do 800 a časem do 1200( zatím mimo mé finanční možnosti, musel bych dva roky počkat ,ale já chci novou mašinu hned!!!!! B)
). Pokud mě 8kilo neučaruje na tolik , že bych si ho nechal na trvalo . Ale to jsou mé názory . A teď bych rád slyšel ( četl ) názory Vás zkušenějších.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #2 od martin080
Odpověděl martin080 pro téma Koupit 800 XC nebo XR ?
Ahoj, já mám 4 roky XC, jezdím 98 % silnici a jsem maximálně spokojenej ;) ;) ;)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 1 měsíc zpět - 5 roků 1 měsíc zpět #3 od Tomkic
Odpověděl Tomkic pro téma Koupit 800 XC nebo XR ?
Ahoj, tak jsem se nakonec tedy rozhodl pro verzi XC 2018/19, pokud mi to třeba prodejce z nějakého důvodu nerozmluví. (např, že bude skladem XR a vnutí mi ho :woohoo: ). No a teď další otázka ohledně výbavy jestli má cenu si připlatit za XCA nebo stačí XCX a dokoupit si co bych chtěl ( centrální stojan atd.). Zkrátka jestli ty věci, co se nedají dokoupit ( režimy displeje, led světlo, jízdní mody ) mají tu přidanou hodnotu a vyplatí se za ně připlatit nebo to většinou nikdo nepoužívá ?
Poslední změna: 5 roků 1 měsíc zpět uživatelem Tomkic.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #4 od Axik
Odpověděl Axik pro téma Koupit 800 XC nebo XR ?
Ahoj,
sice nejsem velmi hrdým majitelem T800(řetízek),ale řeším podobnou situaci,ale s 1200.
Ptáš se jestli radši koupit XCA než XCX....za mě určitě,nebudou se ti pak doma válet věci,které by jsi chtěl vyměnit(výfuk...atd).
Jízdní režimy dle mne nejdou dokoupit,prostě jsou tam nahraný(možná unofficiel).
Pokud půjdu znova do TTX1200 tak určitě do XCA
Axik

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #5 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Koupit 800 XC nebo XR ?
Tím chceš jako naznačit Axíku, že jako ta oranžová co čerstvě přistála v garage, hned půjde pápá a zase bude Trumpeta? :D
Jinak k tématu. Kup si to co ty sám chceš a co si myslíš že tam chceš mít.
Názor jiných je vždy trochu ošemetný.
Centrál u těchto moto je velká výhoda, hlavně u řetízků. Jízdní režimy? Potřebuješ je? Hodláš lítat pilu v dešti? Jezdit hard off? Pokud to není v ruce a v hlavě tak ti to pomůže to jó, ale myslím že než naklikáš co tam a jak chceš mít tak už radši pojedeš dál bez toho :-). Jako co se určitě hodí, tak ochrana spodku motoru, padáky, nějaký fičurky jako zubatý stupačky (né kvůli off, ale všeobecně, na těch gumovejch to za mokra dost klouže ta bota), laďák je věc názoru a pocitu, žádný koně už to nepřidává, je to spíše už jen o zvuku a pocitu. Další fičury si pak přiděláš sám jako lámací páčky, zvýšení řidítek a pod. to ti stejně triumph nedá v nějaké výbavě. Nevím jestli i u 800 je semi podvozek, pokud jo tak ten za zvážení stojí.

Jo a hlavně rozhoduje na co máš v kešeni :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky