Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Tekoucí vidlice

Více
4 roků 11 měsíců zpět #1 od ZdendaZB
Tekoucí vidlice vytvořil uživatel ZdendaZB
Protože mi vytekl olej z pření vidlice na pravé straně, tak jsem se rozhodl, že to bude asi potřeba opravit. Dělal jste to někdo, já teda ne.
Potřeboval bych se dozvědět, jaký gufera a takový ty vodící kroužky použít. Dá se sehnat víc značek, ale jak je to s kvalitou, nevíte ?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Tekoucí vidlice
Bakouši smázni, prosím Tě, ty dvě vlákna .
Někdo popil víc vodky, než je zdrávo :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #3 od ZdendaZB
Odpověděl ZdendaZB pro téma Tekoucí vidlice
Vodky není nidky dost, akorát se pak začnou objevovat křeče v ukazováčku, jak je vidět.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #4 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Tekoucí vidlice
Zdendo, Zdendo.
Když si vzpomenu jak si nás tady školil ohledně opravy řetězu v tundře, alternativní opravě brzdových destiček? Tak se celkem podivuji nad tvou otázkou.
1) existuje servis, to pokud to neumíš, nevíš, nebo nechceš řešit.
2) existuje server s dílama Triumph, kde nalezneš číslo dílu, i cenu dle VIN
3) existuje gůůgl, kde po dotazu Triumph Tiger 800 gufera, ti vyjedou odkazy, kde a za kolik si možeš pořídit alternativu
4) v dílenské nalezneš taktéž označení a čísla, a i potřebný olej a množství. (tu je možnost, že ale tento nemáš, není snadno k sehnání)
Ale abys neřekl, že jen rýpu.
Zde si vyber dle VIN a typu moto pro zjištění orig číla dílu:
www.worldoftriumph.com/partscatalog/cata...umphmc/method/model/

A zde třeba namátkou díl v alternativě:
www.motoretezy.cz/

Ale nevím jakej rok a jakej model máš, předních tlumičů se na 800 vystřídalo více (myslím výrobců/dodavatelů)

A nebo to udělej na drsňáka, rozeber to, vyraž gufero, jukni na číslo a rozměr, objednej kdekoli toto zboží mají. Co se týče prachovek je lepší dávat s guferem i novou, ale když není a stará nemá otřepaný okraje, není nějak poškozená tak se dá použít. A protože nemám 800 tak ti bohužel kolik a jakýho oleje tam patří neřeknu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět - 4 roků 11 měsíců zpět #5 od boucek69
Odpověděl boucek69 pro téma Tekoucí vidlice
Proky super odpověd taky jsem si hned vzpomněl, a že tak znalej tohle neví, takle bych to teda navypisoval:woohoo:
Poslední změna: 4 roků 11 měsíců zpět uživatelem boucek69.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět - 4 roků 11 měsíců zpět #6 od ZdendaZB
Odpověděl ZdendaZB pro téma Tekoucí vidlice
Nemyslel jsem návod jak to udělat, to snad zvládne každej, na tom nic není, rozměry a přesný označení mám v manuálu, ale zajímá mě, kterou konkrétní značku-výrobce těch gufer nebo kroužků koupit. Protože jsem jednou jsem vyměnil ložiska v zadním kole a oni vydrželi necelých 10 tisíc km, ale je fakt že byli levný a jiný jsem zrovna nesehnal. Takže se raději ptám, třeba se dozvím že xy je mizernej materiál, ale wz je dobrý, protože vydrží.

A když už to rozdělám tak vyměním oboje, nebudu šetřit, aby mi to zase někde začalo zbytečně vytejkat. Všechno je pak od oleje a vidláci mě na to pořád pak upozorňujou, jako bych si toho nevšiml :-)
Poslední změna: 4 roků 11 měsíců zpět uživatelem ZdendaZB.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky