Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Nastavení podvozku

Více
4 roků 11 měsíců zpět #1 od kubrtalp
Nastavení podvozku vytvořil uživatel kubrtalp
Zdravím ve spolek. Jelikož se zde najdou lidé ochotní poradit, tak se ptám jak na xc 2012 správně nastavit zadní tlumič dle zatížení. Jde mi o to kolik otáček a kam otáčet při sólo jízdě tzn. základní nastavení vs. plně naložená popř.i lehce přeložená motorka. Bohužel v sérii je předek nenastavitelnej tak zkusit nějak aspoň ten zadek odladit jak má bít. Předem dík

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

  • yacupp
  • Avatar uživatele yacupp
4 roků 11 měsíců zpět #2 od yacupp
Odpověděl yacupp pro téma Nastavení podvozku
Názorný návod např. zde

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #3 od dushanbe
Odpověděl dushanbe pro téma Nastavení podvozku
čau! 8stovečka má od výroby mäkké tlmenie. Ja mám zadnú pružinu maximálne dotiahnutú a 1 a pol otáčky späť. Najtvrdšie nastavenie aj keď idem sám bez kufrov. Podľa návodu dvaja jazdci. Laboroval som s tým prvý rok. Keď som mal tlmenie na komfort - na mäkko, na jamách som občas dorážal na doraz. Potom som podvozok pritvrdil a odvtedy viac nemenil. Nemením či ideme dvaja či sám. Ak by si náhodou potreboval zviesť nejakú slečnu, nemusíš aspoň hneď ľahnúť pod motorku a doťahovať tlmič :) A slečna sa nebude blbo cítiť, že pod ňou klesla motorka o 10 centi :D
Spomínam si, že pri komfort nastavení tlmenia bol Tiger pri nečakanom prudkom brzdení do zátačky tak rozhúpaný, že raz som skoro chytil pilier mostu. Komfort tlmenie si nastav ak si chceš vychutnávať dlhú pohodlnú rekreačnú jazdu a len po asfalte.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #4 od boucek69
Odpověděl boucek69 pro téma Nastavení podvozku
jj podvozek na 800 stoji za prd až do nového modelu měl jsem rok 13 předek jsem vyměnil za Andreani a zadek Wilbers tlumič postavenej přímo na to a co a jak jezdíš cena 25000

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #5 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Nastavení podvozku
Jak píše Brouček :-)
Nastav dle knížky, zkus. Pokud nic moc přitvrď.
Vzhledem k výbavě moto moc možností nastavení nemáš.
Pokud si chceš s tímto hrát a ladit, a k tomu pak patří i komfort jízdy, budeš muset investovat do podvozku.
Levnější a opravdu funkční varianta je Adreani patrony do předku, a zadek asi Welbers, ael třeba Hagon je taky dost zajímavej.
Ale to už psal kolega výše :-)
PS: to videjko od Milana je pěkný, ale za předpokladu že máš co štelovat, což u té verze 800 jaks není :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky