Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Nestartuje za tepla 800 xcx 2016

Více
4 roků 1 měsíc zpět #1 od ZanValzan
Čau borci, mám takové trabl,
za tepla/zahřátého motoru to vůbec nestartuje. Už mi to dělá každou vyjížďky. Abychom s tím pohli, trochu jsem pátral na webu.
Projevuje se to přesně takto 

Pročetl jsem několik diskuzních fór a skoro vždy tu popisují problém se startérem.
Např. Tu  www.triumphrat.net/threads/tiger-800-won...ngine-is-hot.934162/
Nebo tu  advrider.com/f/threads/triumph-tiger-800...-soak-issue.1354636/

Je pár možností,
- koupit nový startér ale v originál triumph servisech mi řekli že potřebuju díl T1315566 ale to je i s nějakým krytem. A je to za 15tis. Prostě nesmysl. Můžu koupit jen startér?
Dokážeme zjistit jaký startér přesně potřebuji na VIN SMTTRE54B8G739301 ?
-najít na webu nějaký starší ale nevím kde.

Díky moc za rady
H.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 1 měsíc zpět #2 od Giovanny1971
Ahoj nekupuj hned novy starter..pricin muze but vic..zjisti zaťezakem stav bat...starter vymontuj dovez nekde kde ho prohlidnou..je treba projit kostry..jak na motoru..ramu..proste silova elektrika od baterky..v neposledni rade tu bude i nej startovaci rele..Tohle presne mi delal Caponord..byly to prave kostry..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 1 měsíc zpět #3 od poool
Odpověděl poool pro téma Nestartuje za tepla 800 xcx 2016
souhlas, videl bych to na baterii. muze ukazovat 12,5V ale nema uz kapacitu.
a treba ti to nedobiji za jizdy, takze si behem jizdy baterku vytluces.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 1 měsíc zpět #4 od prokyno
Dle zahr. diskusí, je to na 800 častej jev, za studena na brnk, za tepla ani prd. Problém měli vždy ve startéru, někomu stačilo vyčistit a projet kontakty, jinej uhlíky, a další nechali rovnou převinout a někdo sehnal náhradu z jiného stroje (bohužel sem to už nedohledal z jakého).
Začal bych startérem a baterkou.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 10 měsíců zpět #5 od otapa
Odpověděl otapa pro téma Nestartuje za tepla 800 xcx 2016
No a jak to dopadlo ? Čím to bylo , už startuješ?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #6 od Raisto
Teď jsem řešil na 2012, je to startérem, je od výroby poddimenzovaný na všechny ročníky 2011-2019, u nové 900 se uvidí. V Triumphu chtějí raketu, doporučuji dle zahraničních fór tento:
ricksmotorsportelectrics.com/searchymm.php
Najdi si dle tvého typu. Je silnější a "přetlačí" i kompresi za tepla. Dorazil během 7 dní. Dopravu určitě zvol případně USPS, UPS ti to proclí vždycky, tady máš možnost, že to naši celníci přehlédnou. Triumph, dělá, že závada neexistuje, přitom jí řeší spousta lidí a vlastně ani nic neopravil (přitom třeba v Triumphu v Hradci mají přímo uhlíky s popiskem - častá závada u tohoto modelu:-))). Ovšem uhlíky neřeší slabý výkon startéru, k ničemu a na chvíli.Problém je v Denso startéru, prostě je slabý a nechladí se, vzhledem k tomu, že je, kde je.
Asi tak, s Rickem vyřešeno a startuje jak víno :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky