Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Vyšší plexi

Více
9 roků 2 měsíců zpět #1 od hlousici
Vyšší plexi vytvořil uživatel hlousici
Tak po úvaze jsem objednal a namontoval nové plexi. Ne že by mi to originál dodávané k motce nějak extra vadilo vzhledem k větru. Mám 185cm, sedlo v prostřední poloze a při jízdě mi šel vítr na horní polovinu helmy problém s házením hlavy a pod. jsem neměl. Vzhledově mi to ale připadalo takové nesouměrné. Dle výrobce Pluig je to nové o 13cm vyšší. Vítr jde nade mne a sedím jak v akváriu. Při 170km/h prostě nic a navíc to vypadá skvěle.

staré plexi




a s novým


Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 2 měsíců zpět #2 od cihelka
Odpověděl cihelka pro téma Vyšší plexi
Ahoj, oni vědí proč dělají vyšší... Já mám taky. Říkám mu kachna :P
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 2 měsíců zpět #3 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Vyšší plexi
No já jsem si už taky pořídil vyšší plégo. No je to velký rozdíl o proti tomu originálu. Nefouká za tím, hlava se netřepe mašina se zklidnila, ale teď zas slyším ty divné rachotivé zvuky z motoru typické tohoto 3válce. Na štědrý den jsem si novým plégem dal vánoční 50ku po brně a letošní poslední jízdu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 3 týdnů zpět #4 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Vyšší plexi
Tak dneska jsem si dal 100km abych vyzkoušel nové plexi. Neb na vánoční to moc nešlo. A musím konstatovat spokojenost. Přes horní okraj vidím pěkně a přesto jde vzduch nad přilbu. Žádné nemilé turbolence a pod. jsem nezaznamenal. Během jízdy se ani nehne. Dost fuňel větřík a taky nic to se ale ještě ukáže. Je to hrozná plocha už vidím ten sběr hmyzu. Při cestování to neustále leštím to bude fuška. Od ježíška mám nový teploměr. Trochu jsem vytunil plochu sucháče a neuletěl. Teď už jen aby vydrželi polepy těch krytu rukou a bude vše 100%.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #5 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Vyšší plexi
Připíšu pár zkušeností. Dal jsem plexi do nejvyšší polohy a sedím jak obchoďáku. S otevřeným hledím můžu jet kolik chci a nic. Až je mi nepříjemné v tom vedru že nefoukne. Pokud odklopím helmu už beru vzduch vrchem té vyklopené brady. Dá se to do 80km/h pak už to hází.
Jinak i ve vyšších rychlostech plexi bez nepříjemných výrů a pod. Co mě ale naštvalo je uchycení plexi přes ty gumové průchodky. Ty vrchní šrouby jsem během 2tis km oba ztratil a ty spodní mi ve 180km prolezli otvorama v plexi. Plexi se sklopilo a to byl naráz fučák. Dal jsem z venku navíc větší podložky a už v poho ale nevipadá to nic moc.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #6 od Michal86_cz
Odpověděl Michal86_cz pro téma Vyšší plexi
Když jsem motku pořizoval, origo plégo šlo ihned pryč. Místo toho jsem pořídil nastavitelné od GIVI. A nemůžu si stěžovat. Doporučuju!!

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky