Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Defekt pneu

Více
8 roků 1 týden zpět #1 od Jakub
Defekt pneu vytvořil uživatel Jakub
Zdar pánové,
Takovej zelenáčskej dotaz. Jak řešíte defekty??? jaká preventivní opatření??? Máte někdo zkušenost s jakousi směsí, která se preventivně aplikuje do pneu, a v případě píchnutí sama díru zalepí???? (toto řešení mi nabídl jeden pneuservis)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 týden zpět #2 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Defekt pneu
Zdarec, otázkou je zda se zadaří vůbev píchnout :-), já nepích (gumu) dobrejch 10let, ale momentálně jak mám Explorera a lítám mimo afalt tak to řeším tím, že mám v jedné kapse knoty, v druhé kompresor (myslím tím kapsy na padáky), takže když by se zadařilo a nesvlíknu gumu z ráfku tak to dám títmo, pokud to roztrhnu tak nepomůže ani svěcená. Na delší tratě co třeba plánuji beru duše.
Ty sr---ky, co se lijou do gumy tak asi někdy při malým defektu pomůžou, ale je pak zapatlaná celá guma, servisák při přezouvání mě akorát tak pošle do prdele, a hlavně se to musí furt točit aby to tu díru nechalo zalepenou. No je to věc na přemýšlení a každýho jak co cítí. Já jsem proti sprejům :-)
Sám ani nevím proč :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 týden zpět #3 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Defekt pneu
Ja vozim Slime Moto Repair – pro motocykly a skútry
a k tomu jsem si jeste pro jistotu objednal tohle Safety Car Bike Bicycle Auto Tubeless Tire Tyre Puncture Plug Repair Kit Tool SM a pokud to rozerve pneu, tak ze se to na miste neda opravit tak zvolim variantu kamarada na telefonu. :) :woohoo:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 týden zpět #4 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Defekt pneu
Taky vozím knoty a malí kompresor. Ty srandy co se tam lijou ve mě nebudí důvěru. Jinak za dva roky dva defekty. Loni v Holandsku oprava kontem díry velké asi půl centimetru. Trvalo to 20min a bez problémů najela domu 2tis. Pak výměna, sice to drželo ale díra byla velká i na české poměry.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 týden zpět #5 od lubin
Odpověděl lubin pro téma Defekt pneu
Mě spray zachránil 2x, jednou knot a jednou nepomohla ani svěcená. Skoba jako vrata :) Jinak vozím spray. Na delších cestách s někým je vždy po ruce kompresor a knoty (veze jeden z bandy).

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 týden zpět #6 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Defekt pneu
Lubin: jaký sprej? Taková ta pěna?
Ta v Tatrách švácla Tomášovi v kufru a večer nevypadal že by si chtěl oblékat ty zachráněné trenky :silly: :cheer: :silly:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky