Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Triumph držák na GPS Garmin 340

Více
8 roků 6 dní zpět #1 od Lubomír
Dobrý den,

pojal jsem aktuálně chuť před sezónou dovabavit svého bílého Tygra 1200 originálním držákem Triumph a zakoupit vhodnou moto GPS ještě v rozumné cenové hladině. Volba padá na Garmin 340...Dle sdělení Andělů z Olomouce výrobce údajně uvádí, že je tento model GPS na tento držák nevhodný.

Máte prosím doporučení nebo radu? Nechci kupovat držák za X peněz a pak na něm kouzlit v dílně nebo kupovat jen k vůli němu modelový typ GPS který je ale k vůli ceně mimo můj zájem.

Moc děkuji za případný názor a přeji vždy kolama dole.

Lubo

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 dní zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Triumph držák na GPS Garmin 340
Zkus pročíst toto vlákno :
www.triumph-tiger.cz/component/kunena/vybava/93-gps-navigace

Andělé z Olomóca nejsou moc příznivni doplňků .
Když jsem se tam kdysi s nima bavil o prasklým lešení , bylo mi doslova odpovězeno, že když tam mám hromadu pičovin (větší plégo a navigačka) , že se pak nemám divit .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 dní zpět #3 od prokyno
Neviděl bych v tom echt problém, většina výrobců se snaží doržet nějakou danou roztěč šroubů, a pokud nesedí tak malá uprava to jistí. A pokud to sedí na 590 garmina, tak nevím proč by Garmin měnil základny pro každou navi zvláště.
Pokud se, ale nepletu a 590 tka ve skutečnosti na tom nesedí :-), což nemohu posoudit, protože na tom mám číňana a ten na tom sedí jak prdel na hrnci :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 dní zpět #4 od Honza
Nemám G 340, ale pohledal jsem a podívej na toto:
www.levneelektro.cz/p1160129-gps-navigac...PMncwCFYIW0wodWfsDRg
Hlavně si prolistuj obrázky a vypadá to, že ten dok na samotnou navigaci je stejný (tedy hodně podobný, hlavně roztečema šroubů) jako na G 590, která tam samozřejmě pasuje. Prokyno má pravdu, fakt by byli blbí, kdyby pro každou navigaci měnili rozteče šroubů. Te držák Triumphu má nějaké normované uchycení pro dok, hlavně pro Garminy.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky