Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

padáky na explorer

Více
7 roků 3 měsíců zpět #1 od pepe
padáky na explorer vytvořil uživatel pepe
Pánové, prosím o radu. Máte zkušenost s padáky na explorer? Řekněme poměr cena - výkon. Zajímá mě Váš názor. Děkuji Pepe.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 3 měsíců zpět #2 od DM
Odpověděl DM pro téma padáky na explorer
Já mám spodní padáky originály a myslím, že jsou potřeba. Horní padáky originály neexistují a od výrobců doplňků mi nelíbily. Pokud spadnu na vršek, což se mi ještě naštěstí nepodařilo, tak se doufám poškodí jen ten plastový kryt nádrže, který za pár tisíc vyměním za nový. Takže nesmím moc padat, aby se to neprodražilo :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 3 měsíců zpět #3 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma padáky na explorer
Mám spodní od trumpety při koupi moto, poté dokoupeny horní od SW motech (pro někoho nepřijatelná cena), sic mám Trumpetu rok, ale už sem s ní několikrát ležel, sic v malé nebo nul rychlosti (rád jezdím mimo sfalt) a díky těm horním padákům v kombinaci spodků nula škod.
Pokud bych škudlil a na horní se vys.... tak su teď minimálně o 20K chudší právě o ty horní plasty nádrže co kus to 5K a je to už v laku ( dle infa Triumphu).
Zvažoval sem ještě dříve givi, ale ty dle mého posouzení nechrání to co bych potřeboval a jak potřeboval, navíc cenově je to minimální.
Mám je a sem s nima spokojen a už se mě investice vrátila několikrát :-).
Ze stejného důvodu mám i rámy na kufry vzadu :-).

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 3 měsíců zpět #4 od Honza
Odpověděl Honza pro téma padáky na explorer
Víš co? Samozřejmě ideální je nepadat. Ale kdo si není 100% jistej, že to náhodou alespoň jednou nepoloží, pro toho jsou ty padáky úplně zadarmo proti škodám, které se pádem způsobí. Na ráně je hned několik plastů a i chladič s jeho bočníma plastama. A ceny za ty plastový odlitky nebo za ten plastík s logem Triumphu - to jsou neuvěřitelný rakety. Jediný pád je o hodně dražší než cena padáků.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 3 měsíců zpět #5 od DM
Odpověděl DM pro téma padáky na explorer
Kdybych s tím jezdil hodně po terénu, tak bych si ty horní pořídil taky. Položil jsem to 2x na silnici v nulové rychlosti při otáčení a jen trochu, v podstatě neznatelně, si odřel "špunty" řidítek, blastry a zrcátka. Škoda, že SW motech nedělá ten horní rám v podobné povrchové úpravě, jako je originál rám. Moc se to k sobě nehodí :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 3 měsíců zpět #6 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma padáky na explorer
Mám spodní originál Triumph a horní SW Motech. S těma padákama je to tak jak píše Honza. Na takovéto ""lehké odložení jsou k nezaplacení "". Zeptej se Mexe....tomu se to válelo v Albánii pořád někde po padákách. Mex má tuším také SW Motech ???

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky