Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Plexi Triumph Explorer

Více
9 roků 5 měsíců zpět - 9 roků 4 měsíců zpět #1 od Petrex1.
Plexi Triumph Explorer vytvořil uživatel Petrex1.
S tím plexi i pro nově příchozí.....řešili jsme to na starém fóru. Tady to ještě není. S origo plexi jsem nebyl vůbec spokojenej... :( turbulence, kývání motorky ve vyšších rychlostech atd....ve všech možných polohách. Měřím 183 cm. Tak jsem koupil tohle u chrome galaxy. N 20605 to největší. Jak říká Mex na autobus.... B) Jízda po silnici spokojenost...Do 160 km/h s otevřenou helmou. Na of road by bylo nejlepší asi to malé. Vypadá do sice hrozně....zajímalo by mě jak na tom fouká. Nemáte někdo to malé viz. foto ?

Hoďte sem jaké plexi jezdíte vy ?
Popřípadě recenze, jak jste spokojení atd...( Givi, Pewerbronze, MRA, Puig .....)
Přílohy:
Poslední změna: 9 roků 4 měsíců zpět uživatelem Zajda.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #2 od pablo3nec
Já jezdím s origo Triumph plexi ale s tím větším. Zatím poho, turbulence až při "témeř maximálkách" a ty jsou "zakázané" :woohoo:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #3 od Arny
Odpověděl Arny pro téma Přední plexi Triumph Explorer
Já jsem origo plexi sundal hned jak jsem moto koupil. Fakt špatné. Dal jsem větší, také na explorera ale jako doplněk origo a naprostá spokojenost. To původní na skoušku klidně zapůjčím.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #4 od Tomas71
Já mám stále origo, jen jsem jej hned doplnil deflektorem od TOURATECHU.
Turbulence nějaké jsou ale hlavně pří jízdě (bez drža) se mi chvějí řídítka, ale to dělala i 1050.
Peťovo plégo je sice super, ale v létě bych se i se svoji výškou 190cm asi vůbec nechladil.
On ten větřík je někdy příjemný.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět - 9 roků 5 měsíců zpět #5 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Přední plexi Triumph Explorer

Tak po objednávce z konce června mě dnes přišla SMS, že mě zítra dofrčí nové Plexi tak jak má Petr a Martin.
Na to, že to mělo být cca 2 měsíce tak se jim to natáhlo na 4. Škoda, že jej nejspíš vyzkouším až v sezóně 2015.
Dobírka vč dopravného je 4900,- obj kod- Kód: n20605 Tudíž to největší jsem si objednal. Doufám, že to tak bude

www.chrome-galaxy.cz/kategorie/vypis/triumph/2029/
Přílohy:
Poslední změna: 9 roků 5 měsíců zpět uživatelem Zajda.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #6 od MajklS
Odpověděl MajklS pro téma Přední plexi Triumph Explorer
S větráním bych si starosti za velkým plégem v létě nedělal. Vyřízneš do něho na osyčce klapku, co je i na zmrzlinách a otevřeš/zavřeš dle chuti.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky