Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Zadní blatníčky

Více
9 roků 5 měsíců zpět #1 od Petrex1.
Zadní blatníčky vytvořil uživatel Petrex1.
www.motoplasty-am.cz/motoplexi-am/Tiger-...r-1200-c13_304_2.htm
Zadní blatníčky pro případné zájemce.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Zadní blatníčky
Já mám toho Puiga a naprostá spokojenost . Hlavně nelítá bordel na tlumič apod . Neumím si představit účinnost toho , co vypadá , jako na GSu .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #3 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Zadní blatníčky
Ten blatník co vypadá jako GS mají new . Když jsem objednával PUIG ještě ho neměli v nabídce. S PUIG jsem též spokojen....akorát ta cena by moha být trošku nižší... :( :(

Mex napsal: Já mám toho Puiga a naprostá spokojenost . Hlavně nelítá bordel na tlumič apod . Neumím si představit účinnost toho , co vypadá , jako na GSu .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #4 od pablo3nec
Odpověděl pablo3nec pro téma Zadní blatníčky
Minulý týden jsem se snažil za pomoci kámoše blatníček namontovat, ale ouha. S balíčkem byl dodaný jeden šroub se špatným závitem, tak se operace nezdařila. Volal jsem na firmu, aby mi poslali šrouby nové, zatím reakce není velká. No uvidíme, snad nebudu muset šrouby shánět sám. No , 5 L za kus plastu , to by mělo všecko sedět. Budu dál hledat, kde soudruzi z NDR udělali chybu:-))
pablo

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #5 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Zadní blatníčky
Copak šroub...to je to poslední........ Hlavně, že jsi neponičil ty vnitřní závity na uchycení blatníčku . ( pokud bylo špatné stupání závitu.) Já měl při montáži vše v pohodě :) :) :) Když už koupíš kus ( předraženého ) plastu přes pět litrů mělo by to být v pořádku a vše sedět.....jinak to nasere. :ohmy: :huh: :(

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět - 9 roků 4 měsíců zpět #6 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Zadní blatníčky
Mistr prodejce AM je od nás z Hradce , tak jsem si Puiga odebíral osobně .
Při montáži jsem nadával , jako špaček , protože moc nepasoval a už jsem sedal to auta , že to vrátím .Pak jsem se uklidnil a začal znovu . Nejdřív vycentrovat podložkama , aby byl blatníček na prostředku kola a pak pokrátit šroub , aby nedrbal zadní kotouč . Od tý doby funguje super .
Poslední změna: 9 roků 4 měsíců zpět uživatelem MEX.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky