Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Zadní blatníčky

Více
5 roků 9 měsíců zpět #7 od m-am
m-am odpověděl na téma: Zadní blatníčky

Petrex1. napsal: Copak šroub...to je to poslední........ Hlavně, že jsi neponičil ty vnitřní závity na uchycení blatníčku . ( pokud bylo špatné stupání závitu.) Já měl při montáži vše v pohodě :) :) :) Když už koupíš kus ( předraženého ) plastu přes pět litrů mělo by to být v pořádku a vše sedět.....jinak to nasere. :ohmy: :huh: :(


ano a nasere to i mě jako prodejce,výrobce Puig nejspíš nějakou várku špatně nabalil (zato já opravdu nemohu) , jestli mě na to někdo ze zákazníků neupozorní ,pak se to nemám jak dozvědět ,první upozornění zákazníkem bylo 18.11.
Jestli bylo něco špatně také u předešlých blatníku Puig pak o tom nevím ,nikdo ze zákazníků mě nekontaktoval abych to řešil a přečtu si o tom až tady na fóru

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 9 měsíců zpět #8 od Petrex1.
Petrex1. odpověděl na téma: Zadní blatníčky
Jsem docela rád...že si to přečte i někdo z prodejců......zpětná vazba je důležitá....Z Hradce jsem bral blatníček taky,.. někdy v létě. U mě proběhla montáž v pohodě a vše bylo v pořádku. No problém.. Dobrá věc, kterou mohu doporučit.

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 9 měsíců zpět #9 od MEX
MEX odpověděl na téma: Zadní blatníčky
Já už jsem to psal . Blatníček neseděl přímo na prostředku pneumatiky , tak jsem použil podložky , abych ho vycentroval . A jelikož byl jeden šroub delší , stačilo ho cca o 3 mm zkrátit - taky žádnej problém . U toho brzdiče je to fousový .
Jelikož jsme národ kutilů a mám ty možnosti , takovýhle malichernosti neřeším . Taky se mi to nelíbí , ale určitě rychlejší řešení , nežli celou sezonu , místo ježdění , řešit reklamace .
Už to vidím - pojedu zpátky k prodejci , budu měsíc čekat na zázrak a stejně dostanu to samý .

Když jsme u tý reklamace . Nedávno jsem si kupoval alkoholtester . Podle tvrzení prodejce slušná věc - žádnej reklamní šmejd . Doma jsem hned nalil do lebedy 4 škopky 2 panáčky a tester mi oznámil , že jsem naprosto ready a mám 0 promile . Tak jsem hned ráno naběhl do obchodu znova ( kupováno odpoledne před zavíračkou ) , že chci jinej kousek , nebo navrátit bankovky . Pan majitel mne samozřejmě vyfakoval , protože toto lze pouze v případě , kdybych zboží kupoval přes internet . Jenže , když jsem to zakoupil přímo v kamenným obchodě , musí se to reklamovat .
Dneska mám za sebou druhou reklamaci a ten šmejd samozřejmě nefunguje , takže bude třetí a pak možná dostanu zpátky svoje těžce vydřený love .
Pokud to někoho zajímá , jedná se o ALCOSCENT DA-8000 . Výrábí se to v Izraeli a v servisním středisku na Moravě , moc vlídných slov nenajdete .

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #10 od jiri1170
jiri1170 odpověděl na téma: Zadní blatníčky
Ja mam tento blatnicek a naprostá spokojenost.Jen nevim co je zac,uz jsem ho tam mel.
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět - 5 roků 4 měsíců zpět #11 od MajklS
MajklS odpověděl na téma: Zadní blatníčky
Vypadají všechny moc pěkně. Jako doplněk - GUT.
Byla to jedna z věcí, na kterou jsem se těšil do Všeminy, abych to v reálu okouknul. O to více potěšení pro mne, když někteří projeli mokřinou.
Výsledek dle mého oka - tlumič a vše kolem zas..né uplně stejně. Tak to nějak vypustím z hlavy.
(Přemýšlím spíše, že uříznu předek a o pár čísel ho zvednu)
Naposledy změněno: 5 roků 4 měsíců zpět od MajklS.

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #12 od jiri1170
jiri1170 odpověděl na téma: Zadní blatníčky
Majkle musim trošku oponovat,je jasný,že ani kdybys tam dal blatniky z indiana,nezabráníš tomu ,aby to bylo za.raný jak jetel.Mě se spíš líbí to,že ,že mi ten bordel s vodou (uzasná to brusná kombinace) neudělá lajnu oprýskanýho hnusu prez vidli i tlumič,tady bych to viděl jako stopro ucinný a to hlavní,o čem to celé je. :)

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky