Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Triumph explorer xrt

Více
5 roků 11 měsíců zpět #1 od Akjos
Triumph explorer xrt vytvořil uživatel Akjos
Zdar.
Konečně jsem si mohl vyzkoušet moje nové moto explorer xrt.
Moto je z 3/2017 a chtěl bych se zeptat, zda náhodou moto není vybaveno nějakými univerzálními konektory pro napájení navigace.
Dále bych se chtěl zeptat, zda se dá nějak vyštelovat spojka. Nemám s tím žádné zkušenosti. U starého mota Triumph 800 se poštelovalo lanko a vše potom vyhovovalo.
Tady je spojka kapalinová a zabírá až úplně na konci svého kroku. Při rozjezdu to moc nevyhovuje a je nutné to regulovat plynem. Řazení na vyšší stupně už jsou v pohodě.
Předem moc děkuji za nějaké informace.
Jsem na fóru úplně nový a s novou moto mám najeto prvních 200km.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 11 měsíců zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Triumph explorer xrt
Žádnej konektor na navigačku bohužel není . Já ji mám zapojenou přes klíček a abych nekuchal nikde žádný svazky, mám nataženej káblík až od zásuvky pod zadním sedlem .
Pod hlavním světlem najdeš konektory pouze na přídavný mlhovky .
Spojka je hydraulická a o žádným štelování nevím . Hlavně jsem ho nepotřeboval, protože spojka mi funguje ready .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 11 měsíců zpět #3 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Triumph explorer xrt
Přesně tak, trumpeta přímo konetor na navi nemá, ale má pod zadní sicnou schovanej konektor na napojení zásuvky, toto je spínáno s nastartování motoru, a vypnuto s vypnutím motoru (model 2012-2015). Já to tam tak mám zapojený páč mě to vyhovuje, nastartuju a zane se, vypnu a vypne se. :D už se to tu řešilo někde.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky