Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!

Více
2 týdnů 4 dní zpět #1 od Petrex1.
Petrex1. vytvořil/a téma: SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!
Tak pánové, kamarádi s Triumphem 1200 Explorer r. v 2012,..2013 a 2014 dostali od prodejce svolávačku na výměnu celé hlavy motoru.

Podle čísla VIN, hlavně u modelu 2014. V tomto roce totiž montovali jak staré tak už nové hlavy motoru. Pokud máte tu starou hlavu motoru, tak se vás to zřejmě bude týkat. Pohlídejte si to !!!! Víte o tom něco, pokud ne kontaktujte svého prodejce. Ušetříte si spoustu starostí do budoucna.

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
2 týdnů 4 dní zpět #2 od Bojan
Bojan odpověděl na téma: SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!
Zdarec.je niekde možnosť si to win číslo overiť? Ja mam zrovna 2014 jarnú edíciu a hlava je tam v prdeli skoro od začiatku. Už som mal aj dole a riešil sedla ventilov. Tak by to bolo kua veľké šťastie, že by sa to týkalo aj mňa.

Více
2 týdnů 4 dní zpět #3 od Petrex1.
Petrex1. odpověděl na téma: SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!
Aho Bojan.....nejlépe u prodejce Triumph….překvapuje mě, že s tím přišli až teď.

Více
2 týdnů 4 dní zpět #4 od Bojan
Bojan odpověděl na téma: SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!
Pri mojom šťastí, čo mám Od začiatku z Tigrom sa má to určite týkať nebude.ved už som vymenil koli laxnemu prístupu Triumphu polovicu veci na motore.

Více
2 týdnů 4 dní zpět #5 od Petrex1.
Petrex1. odpověděl na téma: SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!
Podle mě....jak psal Honza Hloušíci...modely 2013 s hlavou mají problém. Ta hlava je trošku jiná než u modelů 2014....ale to záleží na VIN.... nevím od kdy montovali nové hlavy.

Více
2 týdnů 4 dní zpět #6 od Hrompac
Hrompac odpověděl na téma: SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!
Tak mi to nedalo a zavolal jsem Ševčíkovi do Olomouce, kde byla motorka v roce 2014 kupovaná. Podle VIN mám modelovou řadu 14 a žádné červené světýlko mu tam nebliká. Každopádně jsem byl dnes pátý, kdo mu dnes kvůli tomu volal a nepřišlo mi, že by o této svolávačce něco věděl.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky