Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

SVOLÁVAČKA...na výměnu hlavy motoru r.v 2012 - 2014...podle VIN !!!!!!

Více
5 roků 7 měsíců zpět #1 od Petrex1.
Tak pánové, kamarádi s Triumphem 1200 Explorer r. v 2012,..2013 a 2014 dostali od prodejce svolávačku na výměnu celé hlavy motoru.

Podle čísla VIN, hlavně u modelu 2014. V tomto roce totiž montovali jak staré tak už nové hlavy motoru. Pokud máte tu starou hlavu motoru, tak se vás to zřejmě bude týkat. Pohlídejte si to !!!! Víte o tom něco, pokud ne kontaktujte svého prodejce. Ušetříte si spoustu starostí do budoucna.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #2 od Bojan
Zdarec.je niekde možnosť si to win číslo overiť? Ja mam zrovna 2014 jarnú edíciu a hlava je tam v prdeli skoro od začiatku. Už som mal aj dole a riešil sedla ventilov. Tak by to bolo kua veľké šťastie, že by sa to týkalo aj mňa.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #3 od Petrex1.
Aho Bojan.....nejlépe u prodejce Triumph….překvapuje mě, že s tím přišli až teď.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #4 od Bojan
Pri mojom šťastí, čo mám Od začiatku z Tigrom sa má to určite týkať nebude.ved už som vymenil koli laxnemu prístupu Triumphu polovicu veci na motore.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #5 od Petrex1.
Podle mě....jak psal Honza Hloušíci...modely 2013 s hlavou mají problém. Ta hlava je trošku jiná než u modelů 2014....ale to záleží na VIN.... nevím od kdy montovali nové hlavy.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #6 od Hrompac
Tak mi to nedalo a zavolal jsem Ševčíkovi do Olomouce, kde byla motorka v roce 2014 kupovaná. Podle VIN mám modelovou řadu 14 a žádné červené světýlko mu tam nebliká. Každopádně jsem byl dnes pátý, kdo mu dnes kvůli tomu volal a nepřišlo mi, že by o této svolávačce něco věděl.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky