Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Rezonance

Více
4 roků 10 měsíců zpět #1 od miroslav44
Rezonance vytvořil uživatel miroslav44
Vážení kolegové, prosím o radu, nebo spíše pomoc!
Mám Trexe 1200 r.v. 2016 s najetými 30 t. a mám problém, přes který se nějak
nedokážu přenést a nepodaří-li semi ho odstranit, stroj prostě prodám, bohužel :-)
Od cca 2.500 do 3.500 otáček mi někde něco, zvoní, cinká, rezonuje,..... nevím jak to
popsat. Netuším vůbec co a od čeho by to mohlo být, ale je to děs, neb se při jízdě nědokážu na nic jiného soustředit. Už jsem se snad i ptal v servisu, ale řekli mi že nic nevnímají. Připadá mi, že to sice pomalu, ale postupně sílí, půjčil jsem stroj i kolegovi
a ten to také vnímal a označil za děsný, co ale s tím, nemá někdo tušení co a od čeho to může být a hlavně jak to odstranit?? Na stroji si sám nic nedělám, takže bych spíše přivítal byť i placenou pomoc, hlavně, aby to zmizelo!!!!
Mirek
tel. 728 130 424

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #2 od miroslav44
Odpověděl miroslav44 pro téma Rezonance
Vážení kolegové, prosím o radu, nebo spíše pomoc!
Mám Trexe 1200 r.v. 2016 s najetými 30 t. a mám problém, přes který se nějak
nedokážu přenést a nepodaří-li semi ho odstranit, stroj prostě prodám, bohužel :-)
Od cca 2.500 do 3.500 otáček mi někde něco, zvoní, cinká, rezonuje,..... nevím jak to
popsat. Netuším vůbec co a od čeho by to mohlo být, ale je to děs, neb se při jízdě nědokážu na nic jiného soustředit. Už jsem se snad i ptal v servisu, ale řekli mi že nic nevnímají. Připadá mi, že to sice pomalu, ale postupně sílí, půjčil jsem stroj i kolegovi
a ten to také vnímal a označil za děsný, co ale s tím, nemá někdo tušení co a od čeho to může být a hlavně jak to odstranit?? Na stroji si sám nic nedělám, takže bych spíše přivítal byť i placenou pomoc, hlavně, aby to zmizelo!!!!
Mirek
tel. 728 130 424

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #3 od miroslav44
Odpověděl miroslav44 pro téma Rezonance
Vážení kolegové, prosím o radu, nebo spíše pomoc!
Mám Trexe 1200 r.v. 2016 s najetými 30 t. a mám problém, přes který se nějak
nedokážu přenést a nepodaří-li semi ho odstranit, stroj prostě prodám, bohužel :-)
Od cca 2.500 do 3.500 otáček mi někde něco, zvoní, cinká, rezonuje,..... nevím jak to
popsat. Netuším vůbec co a od čeho by to mohlo být, ale je to děs, neb se při jízdě nědokážu na nic jiného soustředit. Už jsem se snad i ptal v servisu, ale řekli mi že nic nevnímají. Připadá mi, že to sice pomalu, ale postupně sílí, půjčil jsem stroj i kolegovi
a ten to také vnímal a označil za děsný, co ale s tím, nemá někdo tušení co a od čeho to může být a hlavně jak to odstranit?? Na stroji si sám nic nedělám, takže bych spíše přivítal byť i placenou pomoc, hlavně, aby to zmizelo!!!!
Mirek
tel. 728 130 424

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #4 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Rezonance
Letos jsem na sardinii spozoroval nežádoucí cinkání v uzkým spektru otáček a na nic jsem nemohl dojít. Až doma jsem zjistil, že mám uvolněný držáky přídavných světel...A kdysi, když jsem jezdil na Fazeru, atk jsem byl přesvědčenej , že mám v kopru rozvoďák a až novej majitel našel vypadlej šroubek, kterej se chytl mezi rámem a motorem a cinkal. Tím chci říct , že většinou to bývá taková kokotina

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #5 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Rezonance
Dělá to i na místě? Nebo jen při jízdě? Na každá kvalt? Nebo jen na určitý (kvůli rychlosti moto).
Můž eto být od uplné chujoviny až po vážnější problém, težko říci od stolu, ale pokud to dříve nedělalo a teď jo, tak to bude mjet někde příčinu. Kdžy to člověk neprojede, neuslyší tak moc neporadí
Může to být nějaký kryt, něco uvolněnýho, ale taky i třeba chycený aternátor (žebra chlazení), prostě cokoli.
Ale prodávat moto jen kvůli tomu, že servis tě odpálkoval? No pokud ta moto baví a líbí bych to asi přehodnotil :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #6 od Stanouch
Odpověděl Stanouch pro téma Rezonance
Chci se zeptat,kdy si to spozoroval,kdy to začalo dělat ?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky