Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Horní kufr na Tiger 1200

Více
4 roků 4 měsíců zpět #1 od Majkl56
Horní kufr na Tiger 1200 vytvořil uživatel Majkl56
Zdravím kolegové!
Chystám se doplnit motorku o top case. Boční kufry mám od prodejce originál Triumph ve stříbrné barvě. Do oka mi padnul tento: Kufr 52l https://www.motocheb.cz/kappa-kgr52-garda-topcase-kufr-monokey-52-litro#lightbox[/url] Zajímá mě Váš názor na tuto kombinaci, případně jinou s origo kufry.(stříbrnými) a Vaše zkušenosti s kufry obecně. Nechystám se na žádné expedice po Albánii, jen mně baťůžek tepe, že si nemá kam dát svetr a nemá se o co opřít. Jezdíme výlety po ČR, do večera domů, kde nás čeká pejsek...Z těchto důvodů se mi taky nechce platit raketu za hliníkový originál, jak mi jistě někdo rád poradí. Také nemám žádnou zkušenost s plotnou na připevnění. Stačí ta univerzál plastová, nebo radši přímo na daný typ motorky a hliníková? Díky předem za Vaše rady a zkušenosti!

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 4 měsíců zpět #2 od pismen11@gmail.com
Ja mám od givi už na 3nmoto a určite by som ho nevymenil za nič iné je super

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 4 měsíců zpět #3 od cvrkcvrk
Odpověděl cvrkcvrk pro téma Horní kufr na Tiger 1200
Nevím jestli tvé origo stříbrné kufry jsou hliník nebo plast. Asi hliník když nechceš originál hliník. Ale jinak jsem chtěl říct že třeba já mám top origo plastový kufr a na boku hliníky od traxe nebo jak se píše za značka. Plasťák si držím že dvou důvodu. Hliník co patří do sady mi přijde malý a nevzhledný proti plast originálu. A druhá věc je že v originálu mám zásuvku kterou jsem si přepojili aby byla pod napětím i bez klíčku. Protože originál zapojení byla bez klíčku mrtvá. A takové nabíjení interkomu v zamčeném kufru docela využívám. Vyber si co se ti líbí a neřeš pár stovek rozdílné ceny. Ty s tím budeš jezdit a přeci si na moto nedáš nějakou vopičárnu ne. Zdar

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 4 měsíců zpět #4 od pismen11@gmail.com
Ja stále na al
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 4 měsíců zpět #5 od Majkl56
Odpověděl Majkl56 pro téma Horní kufr na Tiger 1200
No, moc jsem se toho nedověděl. Snad trochu přesvědčení, že hliník není dogma a máte někteří i plastové kufry. Teď ještě poprosím o radu ohledně plotny. Vzít univerzál a vrtat, hliník nebo plast, nebo nějaký speciál přímo na typ motorky..? Jak jste to řešili? Díky předem.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 2 měsíců zpět - 4 roků 2 měsíců zpět #6 od skorpo84
Odpověděl skorpo84 pro téma Horní kufr na Tiger 1200
Ja mam tiez origo bocne hlinikove a Topcase hlinikovy Kappa 58. Vsetko v ciernom. Plastovy kufor sa podla mna k tej moto nehodi. Origo Triumph topcase zasa nesplnal to, aby sa do neho vmestili 2 prilby.
Drziak topcase som kupoval priamo Kappa hlinikovy. Kedze som ho potreboval rychlo, tak som ho kupil z Alza www.alza.sk/auto/kappa-kra6403-nosic-kuf...0-12-18-d5602224.htm

Inak urcite si dokup do kufrov sietku. Velmi pomocne. Pre Triumph kufry robi Givi, takze normalne Givi sietky.

Nevyhoda Kappa kufru (Kappu vlastni Givi) je ze zamky nie su kompatibilne, takze nebudes to mat na jednom kluci.

Topcase mam tento www.alza.sk/auto/kappa-monokey-aluminium...-kve58b-d4924365.htm
Přílohy:
Poslední změna: 4 roků 2 měsíců zpět uživatelem skorpo84.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky