Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Vibrace v řídítkách

Více
3 roků 5 měsíců zpět #1 od Bubry
Vibrace v řídítkách vytvořil uživatel Bubry
Ahoj, u mého Tigra Exp XCA 2017 mám problém, že v rychlostech mezi 65-80 se mi rozvibrují řídítka. Po výměně předního pneu se nic nezměnilo, uchycení je zkontrolováno a v pořádku. Problém ale přetrvává. Taky mám problém se zadním tlumením, když zatížím motorku, nahoru se vrací po krocích, není to plynulé. Když motorka není nastartovaná, tak to houpe plynule. Mám podezření na řídící jednotku, ale nevím... V Olomouci mi řekli, že řídící jednotka nic nehlásí tak by zkusili vyměnit tlumič. (cca 40k). Když jsem volal do WP tak by do toho nešli, pokud vypnutá motorka pruží plynule a přikláněli se spíš k té řídící jednotce. Nemá s tím někdo zkušenost? Díky

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #2 od Akjos
Odpověděl Akjos pro téma Vibrace v řídítkách
Mám naprosto stejný problém u Exploreru XRT 2017.
Vše na motu by mělo být v pořádku. Tak jsem chtěl vyreklamovat pneu u dodavatele.
Jedná se o Pirelli scorpion Trail II. Teď mi přišlo zamítnutí reklamace, že jsem si koupil špatné pneu, které je homologováno jen pro Ducati Multistrada. Teď mám na cestě stejné nové přední pneu , která má být určeno na Explorera. Tak jsem zvědav. Dám hned vědět.
Martin
608027699

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #3 od alex
Odpověděl alex pro téma Vibrace v řídítkách
Čau.Múžeš mi prosím napsat co přesně jsi objednal za gumu dopředu,bo musím taky vyměnit a mám dilema co. Dík

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #4 od tomix
Odpověděl tomix pro téma Vibrace v řídítkách

Bubry napsal: Ahoj, u mého Tigra Exp XCA 2017 mám problém, že v rychlostech mezi 65-80 se mi rozvibrují řídítka. Po výměně předního pneu se nic nezměnilo, uchycení je zkontrolováno a v pořádku. Problém ale přetrvává. Taky mám problém se zadním tlumením, když zatížím motorku, nahoru se vrací po krocích, není to plynulé. Když motorka není nastartovaná, tak to houpe plynule. Mám podezření na řídící jednotku, ale nevím... V Olomouci mi řekli, že řídící jednotka nic nehlásí tak by zkusili vyměnit tlumič. (cca 40k). Když jsem volal do WP tak by do toho nešli, pokud vypnutá motorka pruží plynule a přikláněli se spíš k té řídící jednotce. Nemá s tím někdo zkušenost? Díky



Při těchto rychlostech mám take kmit když pustím řidítka,
Ale mám lehce na koplej hliník;ráfek
Tak nejdříve vyřeším ráfek a pak se uvidí
1200 XRt 2018

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #5 od David V
Odpověděl David V pro téma Vibrace v řídítkách
Pokud ti nefunguje odskok na zadku tak ty vibrace nevyřešíš. Hledal bych vinu vzadu. Myslím že je ten centrál řízený elektromagnetem přes řj. Když je vypla moto jde ten odskok zpátky rychleji než komprese? Jestli jo tak je asi ve vypnutém stavu ventil otevřený.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #6 od roko007
Odpověděl roko007 pro téma Vibrace v řídítkách
Zdravím. Prosím ťa môžeš mi povedať podľa čoho ti odpísali, že tie pneu sú určené iba na Ducati. Viam, že sú niektoré pneu značené písmenami presne podľa toho na akú moto sú určené, ale zaujíma ma či to tak bolo aj u teba.
Ďakujem

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky