Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Kódem hlášené chyby,co znamenají?

Více
8 roků 11 měsíců zpět #1 od jiri1170
Uz se vam ukazalo nejake to chybove hlaseni napsane ciselnym kodem ?Pokud ano,tak sem s nim :) Samo by bylo fajn zjistit i nejake podrobnosti a co s tim...

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #2 od MEX
Už jsem to zažil . Při slabé baterii to ukázalo - tuším že chybu č. 41 . Pokud je vše napraveno , tak kontrolka po třech jízních cyklech sama zhasne . Jízním cyklem se rozumí nastartování a ujetí min 20 km . Čerpáno z autorizovaného servisu .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3 od jiri1170
Kdyz jsem si tigrika dovezl a jel na prvni projizdku,po 20 km pauza u kamarada a pak se to stalo.Objevila se chyba (viz foto) tigrik sel sice nastartovat,ale jel max 40 ,masina se prepla do jakehosi nouzoveho rezimu.Zastavil jsem,chcipnul to,chvilku ocumoval o co go a po par minutach,aniz bych neco udelal,to zase jelo normalne.Udajne to ma neco do cineni s cidlem plynove rukojeti a mohla tam pry byt nejaka necistota.To jsem se trochu zdesil,kdyz takovouhle masinu rozhodi nejaka necistota
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 11 měsíců zpět - 8 roků 11 měsíců zpět #4 od jiri1170
Poslední změna: 8 roků 11 měsíců zpět uživatelem jiri1170. Důvod: nevesel se cely text

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #5 od jiri1170

jiri1170 napsal: Kdyz jsem si tigrika dovezl a jel na prvni projizdku,po 20 km pauza u kamarada a pak se to stalo.Objevila se chyba (viz foto) tigrik sel sice nastartovat,ale jel max 40 ,masina se prepla do jakehosi nouzoveho rezimu.Zastavil jsem,chcipnul to,chvilku ocumoval o co go a po par minutach,aniz bych neco udelal,to zase jelo normalne.Udajne to ma neco do cineni s cidlem plynove rukojeti a mohla tam pry byt nejaka necistota.To jsem se trochu zdesil,kdyz takovouhle masinu rozhodi nejaka necistota

Nejak mi to forum blbne,nezverejni to muj cel. text.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #6 od jiri1170
Pokracovani meho prispevku o chybach,ted uz snad se to tam vejde vsechno.
Pri druhem objeveni chyby 2138,se objevily jeste dve chybove hlasky,1574 a 1135,bez jakehokoliv zasahu to po par minutach fungovalo normalne a uz 2000 km se neobjevila zadna hlaska. Je mozne ,ze tigrik je jako jawicka,a po delsim stani potreboval rozjezdit :lol: Jinak tyto dve chyby jsem uz nezkoumal,tak nevim co znamenaji,kdyby nekdo vedel,rad se to dozvim take.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky