Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Výmena oleja v exploreru

Více
8 roků 10 měsíců zpět #1 od Pepa
Výmena oleja v exploreru vytvořil uživatel Pepa
Zdravím chcel som sa zeptat ako sa vynuluje servis po výmene oleja v exploreru ked si ju udelam sam doma ? Musi sa to iba cez pocitac v servise?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 10 měsíců zpět #2 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Výmena oleja v exploreru
Předpokládám že většina si nechává měnit olej v Triumphu a tam to nastaví. Já si taky měnil olej sám, takže budu mít stejný problém s nastavením. Takže mě to taky zajímá. Ale určitě na to bude nějaký fígl.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #3 od cvrkcvrk
Odpověděl cvrkcvrk pro téma Výmena oleja v exploreru
zdar, tak co, jaké je tedy řešení, už se ví?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #4 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Výmena oleja v exploreru
Taky by me to zajimalo jestli uz to nekdo vyresil. Jinak letos budu menit olej poprve a tak by me zajimalo co tam davate za znacku oleje a jakou pripadne znacku olejoveho filtru. V Triumph servisu mi bylo odpovezeno tohle:
Dobrý den,
do všech motocyklů dáváme motorový olej Motul 5100 15W-50, podle manuálu může být i 10W-40 a 10W-50.

Takze otazka zni co davate vy? :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět - 8 roků 1 měsíc zpět #5 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Výmena oleja v exploreru
Dnes jsem to přitáhl po výměně a mám tam Castrol power 1
10w-40 prý je tam předepsaný. Filtr asi nejaky obyč. Servis ti vynuluje pouze na diagnostice. Má to dva intervaly roční a kilometry. Kiláky si můžeš nastavit jak chceš. V Hodoníne je kluk který to má a vždycky mi to za pět set nastaví. Mam to nastavené vždycky na 8tis. Jinak píšou 16tis a to se mi zda dost. Měním raději dřív. V mém případě je to 2x ročne. Stejne tak mi nastaví i ten datum výměny pak na mě nesviti žádný servis. Celé to vyjde cca na 1500,- a mám klid.
Poslední změna: 8 roků 1 měsíc zpět uživatelem hlousici.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #6 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Výmena oleja v exploreru
Tak to jsem teda nechtel cist, ze se to musi vymazat pres diagnostiku. :( :( Ach jo, to je skoda ze to nejde jak u octavky pomoci klicku a uz nevim co to bylo za tlacitko na tachometru.Doufal jsem ze to bude podobne. Jinak jsi teda dal presne ten olej kterej je doporucenej v manualu triumph.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky