Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Svolavaci akcia na riadiaci jednotku Triumph 1200

Více
8 roků 8 měsíců zpět #1 od Pepa
Zdravim chcel som sa spítat mam problem s riadiacou jednotkou. V servise na diagnostyke mi povedali ze nemam nahratu mapu . Chceli mi ju nahrat ale neslo to ze vraj tieto problemi maju rocniky2012 a mali svolavacku na riadiacu jednotku na vymenu. Motorka mi jazdi normalne nic som si na nej nevsimol ze ma nejaky problem .Neviem co mam snou robit mali ste niekto taketo problemi?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #2 od Zajda
Přesně tak jak píšeš. Já osobně ji mám vyměněnou a pohoda. Možná by ti ji ještě vyměnili dodatečně, chce se na to zeptat.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #3 od lubin

Pepa napsal: Zdravim chcel som sa spítat mam problem s riadiacou jednotkou. V servise na diagnostyke mi povedali ze nemam nahratu mapu . Chceli mi ju nahrat ale neslo to ze vraj tieto problemi maju rocniky2012 a mali svolavacku na riadiacu jednotku na vymenu. Motorka mi jazdi normalne nic som si na nej nevsimol ze ma nejaky problem .Neviem co mam snou robit mali ste niekto taketo problemi?


Pepo, tak nějak Tě nechápu. Píšeš, že máš problém s řídící jednotkou a v zápětí napíšeš, že sis nevšiml nějakého problému na motorce. Tak jak je to?
U mě se jednotka také měnila (mám stejný ročník jako Ty) v rámci svolávačky, při druhém servise. Nechtěl jsem to, ale tak nějak mě "překecali". Problém jsem totiž nevnímal taky žádnej a tak jsem to i nechtěl. Pravdou je, že po výměně má motorka jemnější reakci na plyn, což je příjemnější třeba ve městě. Jinak jede stejně.
Takže buď to necháš tak, jak to je, nebo napiš prodejci a poptej se. Pokud nebyla jednotka ještě vyměněna, myslím si, že by to mohly udělat grátis. Snad. Hodně štěstí.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #4 od Pepa
Lubin na diagnostyke povedali ze tam nemam mapy a ked ju tam chcel nahrat tak mu to neslo . Keby to nepovedal ze tam nemam mapu tak otom ani neviem motorka jazdi beze zmeny

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #5 od Max
Ahojte, prave som sa vratil z prveho väcsieho moto vyletu na Triumph 1200, tiez ma moc neposluchal. Nechcel startovat a svietila kontrolka motora. Nic moc 1500km od domu. Po ceste do servisu, " doma"sa asi motorka zlakla, lebo kontrolka zhasla. V servise diagnostika ukazala iba cidlo vzduch a, ze mi pre istotu nahraju na novo palivovu mapu. Cidlo sa nemenilo, iba za zmazala zavada a bude sa skusat co to spravy, mam r.v. 2014,9000km. Ale momentalne startuje, tak dufam , ze to bude ok a nezradi. Ale inac super motorka, presiel som k vam z GS.
Ahojte.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #6 od Zajda
To je hloupost, že nemáš mapu. Jak by ta motorka bez ní jela? Jen ti ve staré řídící jednotce nejde přehrát, proto se měnila.

Pepa napsal: Lubin na diagnostyke povedali ze tam nemam mapy a ked ju tam chcel nahrat tak mu to neslo . Keby to nepovedal ze tam nemam mapu tak otom ani neviem motorka jazdi beze zmeny

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky