Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

brzdové destičky na zadek

Více
8 roků 6 měsíců zpět #1 od cvrkcvrk
ahoj, tak když už jsem se tu mezi vás nedávno registroval, tak vám sem taky něco napíšu. Dneska jsem se tak nudil, že jsem si šel umýt špínu a bordel z Rmunska a když už jsem v tom byl, tak proběhla kontrola náplní atd. No a zjistil jsem, že v zadní brzdě je nějak málo kapaliny. Tak očumuju destičky a nikde nic. Úplně na prach sjetý. Je to normální po 15000 km ? Je fakt že proti starému tigerovi používám zadní brzdu na exploreru výrazně častěji, ale takovouhle spotřebu jsem nečekal. Co vaše zkušenosti s opotřebením? Jak často měníte a za co?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 měsíců zpět #2 od jiri1170
Odpověděl jiri1170 pro téma brzdové destičky na zadek
Ahojky , mam 14 tis a jsou jak new .prakticky na zadek nesahám . Spíše mi díky brzdění Hoří přední guma a desky.ale zatím nejsou potřeba new. U rocketa jsem to měl obracene.hold zcela jiný styl mottocyklu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 měsíců zpět #3 od MEX
Odpověděl MEX pro téma brzdové destičky na zadek
Oboje desky měněny na 14 tis. Na předchozím mopedu jsem je měnil po cca 30 tis , tak jsem byl překvapen . Origo jsou drahý jako válka a tak mi byly namontovány Bremba . Prej ta samá kvalita . Zatím najeto dalších 10 tis a zatím to brzdí . Je to o stylu jízdy .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 měsíců zpět #4 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma brzdové destičky na zadek
Ja měnil předek po 24tis. Měřili jsme je a měli ještě třetinu. Výměna za Bremba neb se mi to brždění nějak nezdálo. Teď jsem spokojený.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 měsíců zpět #5 od šemík
Odpověděl šemík pro téma brzdové destičky na zadek
Já je měníl ve 14 000, takže je to asi gut

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 6 měsíců zpět #6 od George23
Odpověděl George23 pro téma brzdové destičky na zadek
Ahoj, zatím to brzdí, mám jen 7tis. Ale je normální, že mi zadní brzdový kotouč hází nahoru/dolů? Těžko to změřit, ale bude to možná i 2mm...

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky