Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Zkusili jste co to jede?

Více
8 roků 4 měsíců zpět #1 od šemík
Zkusili jste co to jede? vytvořil uživatel šemík
Zdarec bratři v triumph triku. Zkusili jste někdo naložit exploreru a zkusit maximálku? :woohoo: Já se přiznám, že pro mě je limitující chování podvozku ve vysoké rychlosti. Včera se mi podařilo prohnat mýho mazla až na 227 km/h (podle GPS navigace) a určitě by jel ještě výrazně víc kdyby byla delší rovina a kdybych měl koule držet ho dál i přes určitej neklid podvozku. :whistle: Ani jsem neměl čas čumět kolik to při takovým kalupu točí, ale jede to fakt hodně dobře. Tachometr na starým varanovi mně při při tvrdým plynu po nějaké chvíli sice ukázal dvě kila, ale podle GPS to nakonec bylo 187 km/h. Neberte to jako nějakou pubertální honbu komu to jede víc-jen mě zajímá jestli to taky někdo zkusil a jak se na tomto typu motorky v rychlostech kolem dvou kil cítil B)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #2 od gappa25
Odpověděl gappa25 pro téma Zkusili jste co to jede?
Mně jede max 224 km/h. Nemám pocit, že by to ještě chtělo jet " výrazně víc". Spíš je to maximálka. Na 5ku nebo 6ku, je to jedno, prostě nezrychluje. Točí to přes 9000 ot.
Vážím metrák.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #3 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Zkusili jste co to jede?
metrák mám taky a jsem přesvědčenej že by to ještě o něco víc šlo. A těch 9 000 ot ti to točilo na 224 km/hod ? Já jsem to nestíhal sledovat...
Jinak mám lepší plexi (hodně se zlepšily turbulence a chování ve vyšších rychlostech) a otevřenej vejfuk. Tím ale nemyslím, že by to mělo mít zásadní vliv na rychlost ;)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #4 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Zkusili jste co to jede?
Já měl na tachometru nejvíc 232 km/ h....dál to snad už ani nešlo ;) ;) dávil jsem to docela dlouho :angry: :angry: ... Přes GPS jsem to neměřil.....nicméně nad 190 km/h je to už poněkud neklidné, .....hold velké zdvihy ....je to enduro pánové atd...

Rád vzpomínám na XX Black Bird ( 287 km/h ) a Yamahu R1 ( 296 km/h ) :woohoo: :woohoo: .tam to je i v rychlostech nad 270 km/h jak přikované k zemi .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #5 od šemík
Odpověděl šemík pro téma Zkusili jste co to jede?
Jasně, motorka na rychlostní rekordy to není, ale na ty dvě kilča se vyhrabe celkem svižně (proti varanovi je to blesk), jen ta stabilita už není nic moc.Pro přesuny na dálnici mně vyhovovala nejvyšší rychlost na tempomat cca 164 km/hod.a určitě se mně osvědčilo nový plexi (proti originálu), který má jednoznačně vliv i na kejvání motorky ve vyšších rychlostech :whistle:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #6 od gappa25
Odpověděl gappa25 pro téma Zkusili jste co to jede?
Nevím, co máš za motorku, čoveče?
Z 227 km/h (dle GPS), když tachometry obecně oproti GPS zkreslují, by Ti ještě výrazně víc zrychlovala a tempomat Ti funguje až do 164km/h??
Mně tempomat funguje jen do 161 km/h a zapnout mi jde jen od 157 km/h níž.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky