Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Slovenský Trip ---2017

Více
6 roků 9 měsíců zpět - 6 roků 9 měsíců zpět #1 od Petrex1.
Slovenský Trip ---2017 vytvořil uživatel Petrex1.
Tak co borci....dáme přes prázdniny již tradiční " Slovenský Trip """ ideál čt, pá, so a neděle domů.

Termín zatím nemáme ale po dohodě s Tomášem z Drásova určitě ne první a druhý víkend v srpnu.

Varianta č.1....termín 18, 19, 20 srpen je na Zemplínské šíravě sraz motorek na který jezdíme ( pod stan ) Nejsem již srazový typ ale spojit to s touto akcí a zajed juknout na Ukrajinu by bylo reálné....navíc sraz je dobrý a dobrá muzika.....a ty holky.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Varianta č.2....kamkoliv v jiném termínu ( 3, 4 víkend v červenci )

Tak co ....čekám připomínky a kdo by jel ???? Minule se to docela povedlo.....vemte si nějaké eura na pokuty :) :) :) Tam toho jéééééééé :woohoo: :woohoo:
Poslední změna: 6 roků 9 měsíců zpět uživatelem Petrex1..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Slovenský Trip ---2017
Od 21.7. do 6.8. jsem v terénu .
Pokud bude slovenský zájezd mimo tento termín, jedu taky .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #3 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Slovenský Trip ---2017
Ja bych jel ale vyhovoval by mi ten termin 17, 18, 19, 20 srpen, jelikoz ted valcim ze zadama. A klidne bych to natahl ten termin treba uz od 15-20.8 aby byl cas se tam poradne podivat po te ukrajine, kdyz uz tam budeme. :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #4 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Slovenský Trip ---2017
Tak zatím dle telefonických odkazů to opravdu vypadá na termín 17,18,19,20 srpen.
Navíc moje žena má dovolenou koncem července...a to musíme někam vyjed...plusové body :) :) :) :) Takže tento termín bude asi nejlepší.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #5 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Slovenský Trip ---2017
To bychom už nějak doladili....popř. kdyby jsme nejeli všichni v jeden den...dáme scuka někde na Šíravě.... :) :) :) :) někdo bude moci třeba už od 15.8....někdo až 16.8 a někdo třeba až toho 17.8. Abychom se trošku svezli a stmelili kolektiv tak to chce aspoň na 4 dny.. :) :) :) víkend je málo... ;) ;)

ok2stp - 100octan napsal: Ja bych jel ale vyhovoval by mi ten termin 17, 18, 19, 20 srpen, jelikoz ted valcim ze zadama. A klidne bych to natahl ten termin treba uz od 15-20.8 aby byl cas se tam poradne podivat po te ukrajine, kdyz uz tam budeme. :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #6 od Bojan
Odpověděl Bojan pro téma Slovenský Trip ---2017
Ja by som sa možno pridal,ale ešte neviem ako bude v robote,lebo to bude akurát po dovolenkácha ktohovie,kolko roboty sa na nás navalí. :unsure:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky