Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary

Více
1 týden 6 dní zpět #1 od Honza
Honza vytvořil/a téma: 11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary
Tož hoši, protože jsem udělal chybu a byl nepřítomen volbě dalšího organizátora podzimního, už 11. srazu, nemohl jsem se bránit a byl jsem proti své vůli jmenován jeho organizátorem. Musím nabonzovat Mexe, že na tom má největší podíl ... Ale zase na druhou stranu, nebýt jeho ... bůh ví jestli by srazy vůbec byly.
Tož tedy pokusím se sehnat nějaké místo v okolí Karlových Varů, ale zatím nic neslibuji.

Začal bych tím, že navrhnu 3 termíny a piště jaký by vám vyhovoval. Bude vybrán ten, který bude vyhovovat více lidem.
6. až 8.9 2019
13. až 15.9.2019
20 až 22.9.2019

Zatím nemám ponětí, kde a jak se to bude konat, tedy ani o nákladech. Takže se zatím jen hlašte na termín a cenou se nechte překvapit nebo se spíš připravte na horší variantu (u nás je všechno drahé).

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
1 týden 5 dní zpět - 1 týden 5 dní zpět #2 od martin080
martin080 odpověděl na téma: 11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary
Ahoj Honzíku :cheer: :cheer:
Konečně!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: Jsem rád, že jsme v demokratickém státě a že jsi se dobrovolně sám přihlásil a na nic jsi se nevymlouval. Já s Janičkou určitě přijedeme a moc se těšíme, protože "tam toho jeee" :lol: :lol: :lol: Za nás je nejlepší ten třetí termín (ten první je pro nás nejhorší). Děkujeme za info a těšíme se na "Paňáka" :whistle: :whistle:
Naposledy změněno: 1 týden 5 dní zpět od martin080.

Více
1 týden 5 dní zpět #3 od Rosťa
Rosťa odpověděl na téma: 11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary
Pokud do toho můžu kecat, tak za nás 20. až 22.09. :-)

Více
1 týden 5 dní zpět #4 od Honza
Honza odpověděl na téma: 11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary
Vše zamenám. Tak další další ...

Více
5 dní 8 hodin zpět #5 od bow
bow odpověděl na téma: 11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary
Ahoj kromě prvního termínu můžeme přijet. Můžeš si prozatím zaznamenat 2 kousky...

Nevím jak to budeš mít vymyšlené, ale v jednom krámě mám případně slevy na jídlo a pití.

Více
5 dní 5 hodin zpět #6 od Honza
Honza odpověděl na téma: 11. sraz Triumph Tiger Explorer clubu podzim 2019 Karlovy Vary
Zatím to mám jen rámcově. Mělo by to být v kempu, samozřejmě s bydlením pod střechou. A způsob stravování a pití upřesním, až co místní kempy budou schopné nabídnout.

bow napsal: Ahoj kromě prvního termínu můžeme přijet. Můžeš si prozatím zaznamenat 2 kousky...

Nevím jak to budeš mít vymyšlené, ale v jednom krámě mám případně slevy na jídlo a pití.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky