Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

12 .sraz triumph tiger 1.-3.5 -2020

Více
4 roků 2 měsíců zpět - 4 roků 1 měsíc zpět #1 od boucek69
Zdravím všechny příznivce značky triumph .Chci vás pozvat na jarní sraz který se koná 1.až 3.5. 2020 .Nová ves u Rymařova č. domu12 tak snad to na mapě najdete ,49.9921581N, 17.2696861E
Postupně sem budu dávat informace.
Je to soukromá chata zařízená jako penzion tak ji budem mít jen samy pro sebe , shodou okolností majitel je také motorkář, pivo a jídlo s občerstvení zařídím , tvrdý alkohol si každý musí podle své chutě dovést sám samozřejmě budu mít navíc kdyby někdo neměl . (prosím každý o vlastního frtana a kelímek na pivo moc jich tam není)
Počet postelí je omezen na asi dvacet míst ale další prostor je možný vlastní spacák a karimatky .
Vím květen bývá Často zajímavý na počasí. Ale když bude hůř na ježdění nějakou zábavu určitě najdem.
Aby jste byli v obraze jak je to s pokoji na chatě. A bych pokryl poptavku po pokojích pro dva domluvil jsem Chatu slunečná Nová Ves 84 Dolní Moravice www.levneubytovani.net/ je tam cena 160 cena za lůžko není to až takovej luxus, ale da se to, je to hned na proti,samozřejmě občervení je pro všechny. Jen aby jste veděli. Tak některé páry co se přihlásily později snad se nebudou zlobit budu psát tam.
Chata naše pokoje
4x pokoj pro 2
1x pokoj dvojposchodová postel
2x pokoj manželská postel +přistýlka
1x pokoj 2 lůžka a dvojposchodová postel.
1x pokoj 2 pokoje v každé 2 postele ten jsem si zabral pro mě a Paju a pomocníky
cena za lůžko je podle toho kolik nás bude spat je to asi 250 -300kč na každém pokoji je sprcha a wc. Prosím o domácí obuv kdyby to šlo nahoře jsou všude koberce Děkuji.
Boucek69
Mex+1 pokoj pro 2
martin080 pokoj pro 2
Hammar pokoj pro 2
Cihelka pokoj pro 2
Boris
Petrex1
Bojan
Honza
Krzi+ 1
Alex+1 chata Slunečná
Cihelka mladej+1 chata Slunečná
b.couda +1 chata Slunečná
Poslední změna: 4 roků 1 měsíc zpět uživatelem boucek69. Důvod: aktualizace

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 2 měsíců zpět #2 od Bojan
Dobrý výber lokality.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 2 měsíců zpět #3 od MEX
Hned si mě napiš + 1 :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 2 měsíců zpět #4 od martin080
Ahojda přátelé :cheer: :cheer: , taky chci poprosit o jeden dvoulůžák a zapsání do VIP seznamu :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 2 měsíců zpět #5 od Hammar
Ahoj tak hlásím ,zě se na Vás moc těšíme a určitě dorazíme také bych poprosil o jeden pokoj pro dva :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 2 měsíců zpět #6 od Bojan
Slovensko príde tieež,takže poprosim jeden pelech pre moju osobu.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky