Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

4.Sraz Triumph Tiger Clubu

Více
8 roků 4 měsíců zpět - 7 roků 11 měsíců zpět #1 od Zeli 1
4.Sraz Triumph Tiger Clubu vytvořil uživatel Zeli 1
4.SRAZ TRIUMPH TIGER CLUBU

TERMÍN:27.-29.května 2016

KDE:Ústecký kraj,na rozhraní mosteckého a teplického kraje,obec Osek,na úpatí krušných hor.

UBYTOVÁNÍ:Kemp Osek,ve stanech,v chatkách,v penzionu.Kapacita a ceny k nahlédnutí zde www.autocamposek.cz/

PROGRAM:V pátek se sejdeme,ubytujeme a posedíme u ohně,dáme pivko,něco pojíme a pokecáme.V sobotu vyrazíme do PEKELNÝCH DOLŮ a KRUŠNÝCH HOR.Na večer něco připravím,aby se jenom nesedělo.V neděli vám můžu ukázat hezky z vršku ty naše slavné díry v zemi(doly) a nebo Unipetrol kde se vyrábí benzín pro naše miláčky.A nebo se krásně projet po zatáčkovitých silnicích(je jich tu asi 6) do hor,není to Rakousko,ale moc pěkné svezení.

Účast prosím hlaste zde,nebo na emailu janzelenka.zeli@seznam.cz,nebo na telefonu 604844964.

Teď už si jenom přát super počasí,konec května by nám mohl přát a hojnou účast.Už se na vás TIGRY těším a i na všechny kdo Tigry nemaj(jejich chyba).

ÚČASTNÍCI AKCE:
Zelí
Mex
martin080+1
Selepino
hlousici
Petrex1.
bow
Zajda+Peťka
ok2stp
Bullride+Katka
cihelka+3(přesný počet snad ještě upřesní)
krzi
boris
Honza
axik
boucek69
Rosťa+Martina
Milan


S pozdravem Zelí
Poslední změna: 7 roků 11 měsíců zpět uživatelem Zeli 1.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma 4.Sraz Triumph Tiger Clubu
Už se těším . :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #3 od martin080
Odpověděl martin080 pro téma 4.Sraz Triumph Tiger Clubu
Ahoj, Tygříka mám už rok a jsem nesmírně spokojenej. Splnil se mi sen a užívám si ho na maximum. Už se těším, až vás poznám . Mates :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #4 od Selepino
Odpověděl Selepino pro téma 4.Sraz Triumph Tiger Clubu
Ahoj.
Rád se k Vám přidám. Tigra mám teprve necelé tři měsíce. Jak již tady bylo řečeno, koupí této suprové mašiny jsem si splnil velký sen.
Zatím jsem najezdil jen necelé čtyři tisíce, ale kdykoliv uslyším ten lahodný zvuk, vím, že jsem se rozhodl správně.

Tak zatím čusák

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #5 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma 4.Sraz Triumph Tiger Clubu
Čest tak to se těšíme. A jak čtu bude třeba pár klobásků a bečka navíc. To je super. :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #6 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma 4.Sraz Triumph Tiger Clubu
Docela se těším......do téhle části republiky jezdím opravdu minimálně. Tak jsem zvědav čím nás chlapci překvapíte :) :) Pokud zase bude v sobotu nějaká soutěž, při které je nutné jezdit na motorce....tak v pátek budu pít o něco míň... :( :( abych pak nemusel poslouchat blbé keci od Zajdu a Mexe jako na jarním sraze v Novém Městě nad Metují....nakonec jsem ale vyjel... ;) ;) !!!


Apropo to vidím tak :silly: :silly: ,...že jste mě ožrali :sick: ...jelikož jste se báli silné konkurence :) :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky