Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Výlety 2015

Více
8 roků 8 měsíců zpět #1 od MEX
Výlety 2015 vytvořil uživatel MEX
Včera jsme se vrátili z menšího týdeního výletu . Sestava Já s batohem , segra XJ 600 , švagr ( fjr ) , Ivan s batohem ( fjr ) . V podstatě se jelo přes Rakouský Alpy , Dolomity , kolem Gardy , přes Stelvio a Berninu , zpět okolo Mariazell . Najeto cca 2700 km . Teploty místama až 38 st . Nejhůř na Stelviu 11 st a voda .
Zde pár obrázků : mexhk.rajce.idnes.cz/Vylet_do_hor_2015/

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět - 8 roků 8 měsíců zpět #2 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Výlety 2015
Pěkné fotky a luxusní počasí ( až moc, ještě že Explorery mají tempomat a klimu v základu :) :) :) ). Ta šikovná holka co odešla z chatky na 2. Triumph srazu kvůli našemu chrápání je tvoje ségra ???? :ohmy: :ohmy: :ohmy:

To mě tedy řekni..... po kom ty seš teda tak škaredej chlap..... :) :) :P :P :P :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Poslední změna: 8 roků 8 měsíců zpět uživatelem Petrex1..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #3 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Výlety 2015
Jo, jo , klima běžela na plný pecky :cheer: , ale tempomat jsem moc nezapínal . Stelvio stálou rychlostí 150 fakt nedávám . :cheer: .
A s těma sourozencema je to tak , že jeden je vždy hezčí a ten druhý chytřejší :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #4 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Výlety 2015
Jen doufám.....že si to nepřečte Mexi tvoje ségra :) :) :) Musel jsem si do tebe trochu rýpnout. Všichni tě tady chválí jak jsi zorganizoval Tábor pro Triumpháky.... :P :P :P ....už té chvály bylo prostě příliš....aby jsi nám nezpychnul. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Mex napsal: Jo, jo , klima běžela na plný pecky :cheer: , ale tempomat jsem moc nezapínal . Stelvio stálou rychlostí 150 fakt nedávám . :cheer: .
A s těma sourozencema je to tak , že jeden je vždy hezčí a ten druhý chytřejší :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět - 8 roků 8 měsíců zpět #5 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Výlety 2015
Tento víkend pěkné poježdění s Petrem a Tomášem v tatrách. Nízké, vysoké, trochu na východě a nakonec taky kousek sýra.

Najdi pět rozdílů:



Bylo tam krásně




Jak to Tomáš probere určitě dá link na fotky. Super poježdění. Dík kluci.
Přílohy:
Poslední změna: 8 roků 8 měsíců zpět uživatelem hlousici.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #6 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Výlety 2015
Na Slovensku bylo fajn.....až na to vedro :sick: :sick: :sick: Fotky jsem nestihnul stáhnout z foťáku......teď budu dva týdny v Brně, pak je sem hodím...

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky