Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Chcete mě?

Více
7 roků 7 měsíců zpět #1 od hlousici
Chcete mě? vytvořil uživatel hlousici
Mám tady rychlovku na konec srpna. Dneska jsem si vyplakal týden dovolenou takže v termínu od 20.-28.8 se hodlam letos pořádně projet. Jedu solo a tak pokud by se našel jeden dobrovolník? Zřejmě bych se podíval do Anglie a trochu se tam projel. Není to podmínka. Vlastně se můžu k někomu přidat já.
Cílem je si zájezdit. Krásně se celý den brouzdat po cestách. Celkově cca 6tis po silnicích. Spaní ve stanu v kempu případně na divoko. Žádné památky a pěší túry. Ze zásady jezdím pouze po okreskách. Nekouřím, piju, kecafon nemám, ale ukecaný jsem až až, cizí řeči neznám, chrápu a sním skoro všechno. Dohodnout se dá na všem. Tak chcete mě?
Pro odvážlivce mob:739 488 087

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #2 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Chcete mě?
Jé Honzo......zrovna jsem na rodinné dovolené od 14.8 - 24.8 potupně autem :) :) ale hned 25.8 vyrážím na Stelvio, Bormio a Madona di Campiglio......prostě Alpy Itálie, Švýcarsko. Motorku vezu v dodávce sobě i kolegovi.... kempovat budem asi Livigno nebo Bormio. Tam vytáhnem motorky a budem jezdit :) :) :)

Škoda ,že jsi to nepísnul dřív. .....

hlousici napsal: Mám tady rychlovku na konec srpna. Dneska jsem si vyplakal týden dovolenou takže v termínu od 20.-28.8 se hodlam letos pořádně projet. Jedu solo a tak pokud by se našel jeden dobrovolník? Zřejmě bych se podíval do Anglie a trochu se tam projel. Není to podmínka. Vlastně se můžu k někomu přidat já.
Cílem je si zájezdit. Krásně se celý den brouzdat po cestách. Celkově cca 6tis po silnicích. Spaní ve stanu v kempu případně na divoko. Žádné památky a pěší túry. Ze zásady jezdím pouze po okreskách. Nekouřím, piju, kecafon nemám, ale ukecaný jsem až až, cizí řeči neznám, chrápu a sním skoro všechno. Dohodnout se dá na všem. Tak chcete mě?
Pro odvážlivce mob:739 488 087

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #3 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Chcete mě?
Sory Petře Já to opravdu dřív nevěděl. Zatím se nikdo neodvážil takže uvidím kde nakonec skončím. Třeba se ještě potkáme.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #4 od 100octan
Odpověděl 100octan pro téma Chcete mě?
Chtel jsem se Vas zeptat chlapy, nechteli by jste se zase nekdo projet, vsichni co jste byly na tripu Slovensko 2016 a pripadne nekdo dalsi a ze by jsme dali cestu rakouskem (Glockglokner atd.) a pak by jsme se pripojili v italii uz asi 23.8 k Petrex1 a projeli snim Stelvio, Bormio a Madona di Campiglio atd.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #5 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Chcete mě?
Takže.... v pondělí 22.8 vyrážím z Mohelnice. 23-24.8 budu někde okolo Bormia nebo Livigna v kempu....dva dny tam pojezdíme Paso del Stelvio atd....Santa Katarina, Madona di Campiglio ve čtvrtek 25.8 ráno odjíždím abych byl doma do večera.....bohužel víc času nemám..... :( :( ....pokud někdo v daný termín pojede tím směrem......tak se potkáme.. :) :) :)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #6 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Chcete mě?
Tak co pořád žádné návrhy. Pátek se blíží, stroj je nachystaný, pilot nažhaven, už jen strčit do kapsy nějaký ten euráč a můžeme vyrazit. Počasí se má trochu pos....... ale alternativně nabízím Pyreneje a nebo Francii tam bych mohl udělat okružní jízdu po jezerech co mám prochytané a na ježdění na moto velká paráda.
Škoda že nemáš Petře víc času alespoň jeden víkend jel bych s tebou.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky