Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Albánie 2014

Více
3 roků 6 měsíců zpět #13 od Pete23
Pete23 odpověděl na téma: Albánie 2014
Rád jsem se podíval na foto a viděl známá místa :) ale jel jsem jen silnici :(
Tak letos bych se tam rád podíval na trošku toho off, nějaké tipy v Albanii na off road? (krom cesty z Theth do Prekal, tu jsem si část projel a zbytek proběhnul :lol: :lol: )
A nejel někdo z Vás náhodou SH40/43?
Díky :)

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #14 od prokyno
prokyno odpověděl na téma: Albánie 2014
Tak tu sme bohužel nejeli, ale když to srovnám s tím co sme jeli poblíž a jako že po žluté (SH 6, SH 36, SH 44 kousek) tak většina byla šotolina, štěrk a šutry asfaltu pomálu. Tak SH 40 a 43 je značena bíle takže čekej podobnou cestu jako do Theth od Kopliku. A nemyslím tím ten asfalt, ale posledních 16km dolů do Theth z kopce kde končí asfalt. Chtěli Jsme jet z Theth směrem na Komani, ale místní nám řekli že to je částečně neprůjezdné z důvodu dlouhých deštů a nějakýho sesuvu, tak snad to dáme příště :D Je to krásnej cca 80km offík, taková celodenka :D
Jinak většinu jsme v Albánii jezdili po trasách který neměli ani označení :D

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #15 od MEX
MEX odpověděl na téma: Albánie 2014
Tak jsem to ještě vytáhnul z navigačky a my jsme jeli asi takto :
Do Chorvatska autem, pak již na mopedech přes Černou horu .
V Albošce :
Shkoder, pak nahoru na Komani Lake, tam albánským trajektem po jezeře, následně okolo jezera do Kukes, pak po šotolinách ( nejsou očíslovaný ) do Peshkopi a do Librazhdu . Dále okolo Ohridského jezera na Malig, Berat, Permet, Tepelne, Vrosina až k Řeckým hranicím . No a pak jsme to vzali po pobřeží přes Tiranu zpět .

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 6 měsíců zpět - 3 roků 6 měsíců zpět #16 od Pete23
Pete23 odpověděl na téma: Albánie 2014
No já to projel takto (viz mapa) :) ale to jsme měl ještě XJ6 a offu jsem se vyhejbal. Po návratu jsem zkoušel GS a TEX :) Teďka s bráchou máme oba Tiger (on 800 já 1200) :) a tak bychom se podívali víc na off, nějaký pěkný cesty vezmeme v Bosně, ale taky bych se podíval i po albošce do off. Někde jsem našel, že na SH40/43 je pěkná off cesta, ale krom jednoho článku ve foru jsem k tomu nic víc nenašel :(

Kdyby to někoho náhodou zajímalo, tak tady je video z naší onroad albánie (brácha dal akorát jeden den off a já si zaběhal v tom úseku :lol: :lol: :lol: jinak zbytek vše po silnici)


uvažoval jsem o koupi průvodce Albanií máte ho někdo? filipweber.cz/off-road-pruvodce/albanie-off-road-pruvodce-2017/
Přílohy:
Naposledy změněno: 3 roků 6 měsíců zpět od Pete23.

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #17 od prokyno
prokyno odpověděl na téma: Albánie 2014
Tu knížku mám, je to dobrej průvodce co kde a jak, nicméně ty trasy co tam má on projižděl lehkým endurem a SUVem, takže je třeba si vybrat jen něco.
Jinak jedná se o třetí vydání (dotisk) a další už nebude, já na ni čekal rok než se objeví na pultech. Jak zmizne už nebude k mání.
Albánie je země plná divů a jelikož ačkoli nejsou albánci v EU tak se sami už tak cítí (mají zažádáno) a EU jim sype dostatek penízků na infrastrukturu takže asfaltují jak diví všude kde se dá i nedá, takže to co bylo loni na SH6 off už může být letos asfalt páč sme objížděli stroje :D. Nejlepší je až se tam dostaneš tak rozhodnou na místě dopředu toho moc nenajdeš, protože každej kdo tam jede tak jede klasiku Theth, Komani, Schkoder a pak pobřeží.
Jinak když se pustíte do kopečků po neznačenej cestách a že jich tam je mraky, tak pojezdíte slušnej offík celej den, takže doporučení vždy!!!!!! s plnou!!!!!! Sice je Albánie plná benzinek (na jedné ulici v jednom mestečku jich bylo 60, tak v kopcích a horách je prd, pak jsou šance u místních v nějaké osadě sehnat po petkách, ale kvalita hnus, je to jen krizovka na dojetí někam. Exp má jen 20L a v offíku si vezme klidně 8 a více a když se zabukujete na nějakým kopci, nebo pojedete jak my po rádoby žluté nenarazíte x km na beneli a na problém zaděláno, nicméně o tom to je a to k tomu patří :D

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #18 od hlousici
hlousici odpověděl na téma: Albánie 2014
Hele borci prosím můžete mi hodit tipy na tu bájnou Albánii ale na dobré úseky s alespoň nějakým asfaltem. Byl jsem tam ještě na banditovi ale jen nahoře podél hranic s černou horou a tak si říkám že bych to letos natáhl až k Ohrindskému jezeru a dál do Řecka.
Na off mě neužije já si raději pořádně zatahám.
Termínově jaro. Duben-Květen.
Díkes

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky