Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

MAROKO 2019

Více
4 roků 11 měsíců zpět #1 od MEX
MAROKO 2019 vytvořil uživatel MEX
1 - 15.dubna 2019 jsme se s Honzou vydali už podruhé do Maroka .
Akci jsme pojali, jako velice klidnou, s cílem navštívit pár zajímavých míst a sežrat co nejvíc z místní kuchyně . Navštíveno město Guelmim - velbloudí trhy, projet Antiatlas, Vysoký Atlas, navštíveno krásné město Essaouira u Atlantiku, i jiná města jako Marrakesh, Fes atd. Příroda super, Honza se konečně svezl na velbloudu a konečně jsme viděli i kozy na stromě . Najeto necelých 3 tisíce km po Africe. Litr benzínu za 25Kč. Kdo se nepřidal, může jen litovat .
Veškeré pořízené foto bez cenzury naleznete zde:
martinfjr.rajce.idnes.cz/Maroko_2019/

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #2 od martin080
Odpověděl martin080 pro téma MAROKO 2019
Vypadá to dobře a fotek máš teda mrtě :cheer: :cheer: :cheer:
Nejvíc je sníh na kopci, hajzl vydlážděnej v jeskyni a Honzík vyvylenej na lehátku u bazénu :lol: :lol: :lol:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #3 od Honza
Odpověděl Honza pro téma MAROKO 2019
Na lehátku jsem se vyvalil, ale v blažené netušenosti událostí příštích!
Pánové, hlásím se do klubu majitelů zničených Triumfáckých motorů. Poslední den motor udělal chrrrbzukcvak a skončil. Měl najeto přesně 80 tis. km! A pokud máte někdo asistenci Motocare, tak si nemyslete, že je vám k něčemu. Vůbec nepomůžou a Mex to potvrdí, udělal s nimi taky zkušenost. Jsou to zbytečně vyhozené peníze. Teď jsem tedy bez motorky a nějaký čas to tak zůstane.
Ale ani taková událost mi nezkazila ty nádherné zážitky z cesty. Fakt to byla velmi vydařená výprava!

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #4 od MEX
Odpověděl MEX pro téma MAROKO 2019
Fotky nejsou přebraný a to , co vylezlo z mobile je na rajčeti . B)
K těm horám - on si to málokdo uvědomuje, ale V Maroku jsou hory vysoký přes 4 tis. metrů a s tím samozřejmě souvisí i horský silničky plný zatáček atd, takže se běžně jezdí ve výškách nad 2 tis. Nejvíc jsme tuším měli asi 2.600 m . ;)
A co se týká Motocare -potvrzuji, naprosto nefunkční !!! :angry:
Při uzavírání smlouvy potvrzeno, že v Maroku fungují v plný síle bez omezení . První telefonát při problému - že prý se to na Maroko nevztahuje . Při druhým telefonátu jsem se nedal odbýt a že prý mi tak cca za 2 - 3 hodˇky zavolají, nebo pošlou SMS . A výsledek ? Hovno, na SMS čekám již týden . Smlouva mi končí příští měsíc a na 100% ji obnovovat nebudu. To ten litr raději proleju hrdlem.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #5 od MORFEUS73
Odpověděl MORFEUS73 pro téma MAROKO 2019
Dobré zážitky i foto :-D.
Dotaz-už víš, na co umřel ten motor?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
4 roků 11 měsíců zpět #6 od Honza
Odpověděl Honza pro téma MAROKO 2019
Zážitky fakt perfektní. A na co motor umřel zatím nevím. Chudinka stojí v garáži a termín servisu mám až na 23.5., pak teprve budu vědět. Vypadá to na tu známou vadu prvních sérií s hlavou válců, ale mě to potkalo o dost později. Předtím to nijak nevarovalo, žádné klapání ani pazvuky, prostě nečekaná rychlá smrt.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky