Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Kam letos?????????????

Více
9 roků 3 týdnů zpět #1 od hlousici
Kam letos????????????? vytvořil uživatel hlousici
Prolezl jsem asi milion cestopisů, proseděl hodiny u mapy. Předpovědi počasí znám snad pro celou Evropu až do května. A výsledek NIC. Tápu,tápu,tápu. Bez cíle. Jak jsme na tom vy?
Pojďme bez vychloubání rozjet burzu. Ať se trochu inspirujeme. Čekám nápady, plány, nabídky, odkazy nebo jen tak tlachání coby- kdyby bylo více či měně času.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 3 týdnů zpět #2 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Kam letos?????????????
Za mne SARDINIE .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 3 týdnů zpět - 9 roků 3 týdnů zpět #3 od Petrex1.
Odpověděl Petrex1. pro téma Kam letos?????????????
V květnu jedu Alpy na 3 - 4 dny..., Hořice :) Červen Tatry a něco po Slovensku ( loni jsem byl s Tomášem jak stratil kufr :) :) ) v srpnu sraz Slovensko Zemplínská Šírava. a pravděpodobně poslední týden v srpnu Anglie a ostrov Man, kde se jedou historické závody motocyklů na trati TT rád bych to zkouknul a při té příležitosti na den dva do Skotska.

Takové mám plány....co s toho vyjde uvidíme jak to skloubím z prací a časem.

Sardinii bych dal příští rok a láká mě taky Korsica... :) :) :)
Poslední změna: 9 roků 3 týdnů zpět uživatelem Petrex1..

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 3 týdnů zpět #4 od lubin
Odpověděl lubin pro téma Kam letos?????????????
Hm...já plánuji červen s menší bandou Černou Horu. Kdyby byl zájem od někoho z Vás, dejte vědět, zašlu "plán", i když na cestách se spíš chováme tak, že žádnej plán vlastně ani nemáme....

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 3 týdnů zpět #5 od MEX
Odpověděl MEX pro téma Kam letos?????????????
Tak já se teda taky trošku rezepíšu :
Na jaře bych se chtěl povozit po již zmiňovaný Sardince . Je prý zajímavější nežli Korzika , ale zatím nemůžu posoudit , ještě jsem nebyl ani na jednom ostrově .
Začátkem července jedem na týdenní putování po Alpách přes GG , Canazei , Garda a zpátky Stelvio atd .
No a na podzim , jako vloni , opět Albánie , případně Rumuni ( ještě neujasněno ) .
To jsou takový ty větší výlety . O víkendovkách , srazech atd. nepíšu . V podstatě na jaře vyjedu a vrátím se na zimu , jako stěhovaví ptáci . :lol:
Kdo nezná Černou horu , vřele doporučuji . Cesta Bosnou z Banja Luky do Mostaru , v Černý hoře Durmitor , rád na to vzpomínám , i když jsem to jel na předchozím stroji a ne na Triumphu .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 3 týdnů zpět #6 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Kam letos?????????????
lubin- Černá hora je fakt pěkná-Durmidor asi jedno z nejhezčích míst které jsem viděl . Já teda jel Bosnou podél hranic směr Vlasenica, Srebrenica. A nazpátek doporučuji přihodit Srbsko jel jsem skrz něj směrem Užice, Čačak, Kragujevec, Bela Crkva a moc pěkné svezení.
Petex- na jak dlouho plánuješ Anglii. O té jsem uvažoval mám i nějaký typy na pěkné úseky.Nevím jak časově. Chceš jet trajektem nebo použít tunel? Chtěl jsem vyjet taky v srpnu a skouknou pobřeží Wales až do Skotska.
MEX- nemáš zkušenosti z Albanii na jaro. Mam již dlouho takový bláznivý plán jet brzo na jaro směr Bulharsko (přes Rumunsko) a pak po pobřeží směr Turecko, Řecko, Ohrind , Albánie. Pokud možno žádný ofík. Jezdím sám a mám obavy ze služeb (ubytka,kempů, benzinek) takto úplně mimo sezónu.
Jinak pokud by mohla jet se mnou žena (potřeba vybírat jiné trasy)podívám se do Francie. národní park Morvan kousek od Dijonu je nádherný. Jezdím tam na ryby již spousty let krásné silničky na každém druhém kopečku bazilika. Nádherné historické městečka (např. Avallon) a vesnice. Spousta jezer u kterých se dá kempovat. A pak Ardeny (cípeček kolem města Revin) po cestě se můžeme stavit v Paříži.
Vše je ale závislé na času a ten mi zoufale chybí. Aby mi nezbyla alpy na 3-4.dny jako každý rok.
Co čechy? Máte někdo sježděné nějak cíleně.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky