Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Jakou pouzivate asistencni sluzbu pro motorku?

Více
7 roků 11 měsíců zpět #1 od 100octan
Chlapi zvazuju ze by nebylo spatny si zaridit asistencni sluzbu pro motorku.
Zajima me jaky mate na to nazor a zkusenosti. Nasel jsem MotoCare a je tam moznost Slevy 10% staci zadat do kolonky slevovy kod: kolamadolu1. Chtel jsem se Vas zeptat jestli stim mate nekdo zkusenost a nebo pripadne jaky jiny asistence pouzivate vy. Dekuji predem za odpovedi.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #2 od gappa25
Ahoj, sjednávám Allianze povinneé ručení + asistance PLUS za 2650 Kč/rok. Limity 150/50 mil. Když si porovnáš Motocare, Allianze nabízí vyšší plnění.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět - 7 roků 11 měsíců zpět #3 od 100octan
Taky mam povinne ruceni u Allianze a platim rocne 953kc ale mam jen limit 35/35 mil. Jo podle tohodle lip vychazi MotoCare.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF


Tak nevim kde udelali soudruzi z NDR chybu. :)
Ale spis me zajima jestli ho nekdo ma a jestli uz se setkal s tim ze potreboval tu pomoc a jestli bylo vse tak jak ma bejt a nebo byli s nima nejake problemy?
Jde mi o to byt dobre zabezpecen kdyz se fakt nekde venku neco podela. Priklad aby mi allianze nerekla na to nemate narok a musite si odtlacit motorku domu sami. :(

gappa25 napsal: Ahoj, sjednávám Allianze povinneé ručení + asistance PLUS za 2650 Kč/rok. Limity 150/50 mil. Když si porovnáš Motocare, Allianze nabízí vyšší plnění.

Přílohy:
Poslední změna: 7 roků 11 měsíců zpět uživatelem 100octan.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #4 od gappa25
Však jasně. Jde jenom o to srovnání. Za lepší služby víc zaplatíš.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět #5 od prokyno
Tož já mám taky Allianz, ale POV s rádoby havarijkem.
POV je klasika 35/35, základní asistence, právní ochrana
Havarijko pojištění: odcizení, vandalismus a poškození zaparkovaného vozidla zvířetem, pro celý rozsah pojištění platí omezené snižování pojistného plnění z důvodu poklesu obvyklé ceny vozidla (GAP - pořizovací cena)
• pojištění základní asistence

Pojištění Asistence Plus
bez nároku na zorganizování pronajmutí a úhradu nákladů za nájem náhradního automobilu.
To vše za pouhých 6550.- ročně, ale příští rok to ořežu nechám jen POV a k tomu nějakou asistenci co by stála za to.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 11 měsíců zpět - 7 roků 11 měsíců zpět #6 od hlousici
Už několik let používám asistenčku od UAMK. Zatím jsem neměl možnost otestovat. Díky za to :)
Mám to na osobu takže když jedu autem nemám problém. Případně by se stalo něco s motkou Pupi a pod. Před lety to byla jediná asistence která nabízela služby po Evropě. A na různých fórech jsem se dočetl že to snad i funguje.
www.uamk.cz/asistencni-sluzby-uamk/asist...i-sluzby-v-cr-evrope
Poslední změna: 7 roků 11 měsíců zpět uživatelem hlousici.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky